oddíl házené | přípravka

Sokol Bělá / přípravka / články / Turnaj přípravek - Bělá pod Bezdězem 3.4. 2016

téma: přípravka | autor: Švícko | datum: neděle 17.4.2016 | zobrazeno: 814x

Turnaj přípravek - Bělá pod Bezdězem 3.4. 2016

Sokol Bělá - Mělník

Dne 3.4. 2016 jsme pořádali v městské sportovní hale turnaj přípravek, kterého se zůčastnilo osm družstev -  Kolín I, Kolín II, Kutná Hora I, Kutná Hora II, Mělník I, Mělník II, Sokol Bělá I, Sokol Bělá II.

Hrálo se 1x10 min každý s každým.

Bělá I - Zumr, Erbenová, Voláková, Stoklásková, Šnokhousová, Bernard a půjčený vnouček od pana Šandy Adámek. Družstvo si vedlo na jedničku. Jen musí ještě zapracovat na rychlosti a sjednotit se jako tým.

Bělá II -  Flanderka, Erben, Loukotka, Krejčík, Pecová, Hríb, Pekař. Ještě neumí pořádně koukat po sobě, kdo má balón střílí. Je stále co zlepšovat.

Děkuji za pomoc Nele Pecové, která si vzala pod palec jeden tým a pomohla mi. Zároveň děkuji všem co pomohli celý den s přípravou a pískánim jednotlivých zápasů. A paní Helence Pelcové za občerstvení.

23.4. vyjíždíme na další turnaj do Zruče nad Sázavou. Držte nám palce.

Zuzana Zumrová

Sokol Bělá -  MělníkSokol Bělá - MělníkSokol Bělá - MělníkSokol Bělá - Mělník

nábor dětí

Každé úterý a čtvrtek od 15:00 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Nigrín Jiří (19)

Sojka Michal (16)