TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | přípravka

 
 
 
 

Sokol Bělá / přípravka / články / Turnaj přípravek - Bělá pod Bezdězem 3.4. 2016

téma: přípravka | autor: Švícko | datum: neděle 17.4.2016 | zobrazeno: 902x

Turnaj přípravek - Bělá pod Bezdězem 3.4. 2016

Sokol Bělá - Mělník Dne 3.4. 2016 jsme pořádali v městské sportovní hale turnaj přípravek, kterého se zůčastnilo osm družstev -  Kolín I, Kolín II, Kutná Hora I, Kutná Hora II, Mělník I, Mělník II, Sokol Bělá I, Sokol Bělá II.

Hrálo se 1x10 min každý s každým.


Bělá I - Zumr, Erbenová, Voláková, Stoklásková, Šnokhousová, Bernard a půjčený vnouček od pana Šandy Adámek. Družstvo si vedlo na jedničku. Jen musí ještě zapracovat na rychlosti a sjednotit se jako tým.

 

Bělá II -  Flanderka, Erben, Loukotka, Krejčík, Pecová, Hríb, Pekař. Ještě neumí pořádně koukat po sobě, kdo má balón střílí. Je stále co zlepšovat.

 

Děkuji za pomoc Nele Pecové, která si vzala pod palec jeden tým a pomohla mi. Zároveň děkuji všem co pomohli celý den s přípravou a pískánim jednotlivých zápasů. A paní Helence Pelcové za občerstvení.

 

23.4. vyjíždíme na další turnaj do Zruče nad Sázavou. Držte nám palce.

 

 

Zuzana Zumrová
 

Přiložené fotky

Sokol Bělá -  MělníkSokol Bělá - MělníkSokol Bělá - MělníkSokol Bělá - Mělník

nábor mládeže

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

7.10.

Roubal Jiří (25)

13.10.

Galetka Jiří (18)

13.10.

Renza Václav (40)

17.10.

Švec Stanislav (41)

22.10.

Smejkal Josef (19)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková