oddíl házené | přípravka

Sokol Bělá / přípravka / články / Turnaj přípravek - Kutná Hora 19.3. 2016

téma: přípravka | autor: Švícko | datum: úterý 29.3.2016 | zobrazeno: 959x

Turnaj přípravek - Kutná Hora 19.3. 2016

19.3. se přípravka zúčastnila turnaje v miniházené v Kutné Hoře. Hrálo se 1x 10 minut, bez ukazatelů skóre, bez tabulky a vyhlášení vítězů. Vyhlašování proběhlo jen jako odměna za účast.

Sestava: Adam Flanderka, Natálie Stoklásková, Tereza Voláková, Kateřina Erbenová, Vanesa Pecová, Zdeněk Zumr

Účastníci: Kolín 1 + 2, Jiskra Opatovice, Jiskra Zbraslavice, Jiskra Zruč, Sokol Bělá, Sparta Kutná Hora 1 + 2 + 3 + 4

Celkem jsme odehráli 6 zápasů. Trenérka si pro sebe dělala statistiky, 5 zápasů jsem vyhráli a 1 prohráli. A jak se dětem dařilo střelecky ? : Flanderka 1, Voláková 3, Stoklásková 2, Erbenová 3, Pecová 2, Zumr 45.

Děti si vedly výborně, Erbenová byla většinu turnaje v brance. Děkuji za dopravu Ivě Erbenové a za podporu rodičům Terezky Volákové.

Tímto Vás všechny srdečně zvu na turnaj v Bělé pod Bezdězem, který pořádáme  3.4. 2016 .

Zuzana Zumrová

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (25)

Galetka Jiří (18)