oddíl házené | přípravka

Sokol Bělá / přípravka / články / Turnaj přípravky - Zruč nad Sázavou 28.11. 2015

téma: přípravka | autor: Švícko | datum: pátek 4.12.2015 | zobrazeno: 986x

Turnaj přípravky - Zruč nad Sázavou 28.11. 2015

V sobotu 28.11. sehrálo družstvo přípravky turnaj ve Zruči nad Sázavou, kterého se zúčastnilo 11 družstev. V hale se hrál souběžně i turnaj minižactva.

Sestava: Z.Zumr, M.Heinsch, L.Hríb, V.Ondráček, T.Bernard, K.Erbenová, N.Stoklásková, T.Voláková, A.Flanderka

Hrálo se 1x 12 minut bez nájezdů.

Děti hrály s velkou bojovností, podařilo se jim 4x vyhrát, 1x remizovat a 1x prohrát. Každému se podařilo vstřelit aspoň jeden gól. Výborně zvládli turnajovou premiéru V.Ondráček, T.Bernard a T.Voláková. Domů jsme odjížděli s pocitem dobře odehraného turnaje. Rodičům velmi děkuji za dopravu a podporu dětí.

Poslední trénink 2015 je 9.12. v tělocvičně. Na další trénink se sejdeme až po Novém roce, 4.1. od 15:15 v hale.

Zuzka Zumrová

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (25)

Galetka Jiří (18)