oddíl házené | přípravka

téma: přípravka | autor: Švícko | datum: čtvrtek 12.11.2015 | zobrazeno: 736x

Turnaj přípravky - Kutná Hora 7.11. 2015

Společné foto z turnaje.

Dne 7.11.2015 se družstvo přípravky zúčastnilo mistrovského  turnaje v Kutné Hoře.

Sestava: Zdeněk Zumr, Matyáš Heinsch, Ivan Pekař, Vanesa Pecová, Veronika Beranová, Kateřina Erbenová, Lukáš Hríb, Adam Flanderka.

Účastníci: Kutná Hora, Zruč nad Sázavou, Kolín, Mělník, Starý Kolín, Sokol Bělá p. B.

Pro Adámka to byla premiéra. Musím všechny děti pochválit, vedly si na výbornou. Hrály s velkým nasazením a s takovou chutí, že se jim podařilo všechny zápasy vyhrát. A jsem na ně pyšná. Chtěla bych poděkovat Ivanovi Hríbovi, že mi s dětmi moc pomáhá a nejsem na ně sama. Ještě jedno velké dík patří rodičům za dopravu.

Další turnaj hrajeme 28.11 2015 ve  Zruči nad Sázavou.

Zuzka Zumrová

nábor dětí

Každé úterý a čtvrtek od 15:00 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Husáková Vladimíra (20)

Šídlo Jiří (17)