oddíl házené | přípravka

Sokol Bělá / přípravka / články / Turnaj přípravky - Kolín 20.6.2015

téma: přípravka | autor: Švícko | datum: pondělí 22.6.2015 | zobrazeno: 1145x

Turnaj přípravky - Kolín 20.6.2015

V sobotu 20.6. jsme sehráli mistrovský turnaj v miniházené na venkovním hřišti družstva HC Kolín. Byl to poslední turnaj před letní pauzou a přihlásila jsem na něj dvě družstva.

Sokol Bělá "A": Z.Zumr, Z.Zumrová, I.Pekař, S. Dýčková, A. Hradiský

Sokol Bělá "B": Š. Lohinová, V.Beranová, V. Pecová , K.Erbenová, A.Šertlerová, B. Hradiská

Účastníci:  Mělník, Ml. Boleslav, Příbram, Kolín, Sokol Bělá p.B., Kutná Hora, Kolín A, Kolín B

Hrálo se každý s každým 1x 10 minut + nájezdy.

Turnaj nám přerušil dvakrát vydatný déšť, poté se zrušily nájezdy, aby se stihnul  turnaj včas odehrát. Děti si vedly skvěle, i když pak hrály na mokrém povrchu a balón se jim velice v rukách klouzal. Musím pochválit všechny, že i při těchto podmínkách si vedly na výbornou a ani počasí je nerozhodilo.
Děkuji rodičům za dopravu a podporu dětí a Nele Pecové za pomoc s družstvem Bělé B.

Fotky z turnaje najdete ZDE.

Rozlučku se sezónou má přípravka 26.6. od 16:00 za halou, srdečně zvu všechny rodiče.

ZUZKA ZUMROVÁ

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Beran Stanislav (41)

Beranová Tereza (16)