oddíl házené | přípravka

Sokol Bělá / přípravka / články / Turnaj přípravek Hudlice 19.5.

téma: přípravka | autor: Shalom | datum: úterý 22.5.2012 | zobrazeno: 1812x

Turnaj přípravek Hudlice 19.5.

Foto turnaj Hudlice

Krásnou sobotu jsme si užili v Hudlicích, počasí přálo a děcka si užívali v krásném areálu házenkářského a fotbalového hřiště kousek za městem u lesa, občerstvení bylo znamenité a došlo na točenou malinovku.
Děvčata, i když nic nevyhráli, zaslouží pochvalu za bojovnost, někdy jim padaly nahrávky a bohužel nepřesnou střelbou se připravili o lepší výsledek, ale pozitivní je, že si brankové příležitosti připravili kolektivní hrou.
Chlapci sehráli turnaj velmi dobře, samozřejmě se nevyvarovali chyb, hlavně některým odpískali moc kroků nebo přerušovaný driblink, ale hlavně každý měl tah na branku a nevypustili žádný balon, a proto obsadili krásné druhé místo.
sestavy
dívky:Poživilová V., Netrvalová T., Havelková K., Vítková A., Kindlová E.
chlapci:Kolbaba J., Doležal K., Klimeš T., Kabátník M., Stach F., Fiala M.

Výsledky:
SK Hudlice HC TJ AŠ Mladá Boleslav 8 – 2
Jiskra Zruč TJ Sokol Bělá p. B. - děvčata 10 – 4 (Poživilová 2, Netrvalová 1, Vítková 1)
TJ Sokol Bělá p. B. - chlapci Wendy Mělník 8 – 8 (Doležal 1, Kabátník 5, Stach 1, Fiala 1)

SK Hudlice TJ Sparta Kutná Hora 3 – 13
TJ Sokol Bělá p. B. - děvčata HC TJ AŠ Mladá Boleslav 2 – 8 (Netrvalová 2)
Wendy Mělník Jiskra Zruč 7 – 5
TJ Sparta Kutná Hora TJ Sokol Bělá p. B. - chlapci 15 – 5 (Doležal 1, Kabátník 1, Stach 1, Fiala 2)
TJ Sokol Bělá p. B. - děvčata SK Hudlice 1 – 7 (Kindlová 1)

TJ Sparta Kutná Hora HC TJ AŠ Mladá Boleslav 13 – 5
TJ Sokol Bělá p. B. - chlapci Jiskra Zruč 10 – 8 (Doležal 1, Kabátník 3, Stach 4, Fiala 2)
TJ Sokol Bělá p. B. - děvčata Wendy Mělník 2 – 3 (Poživilová 2)

SK Hudlice Jiskra Zruč 5 – 6
HC TJ AŠ Mladá Boleslav TJ Sokol Bělá p. B. - chlapci 4 – 12 (Doležal 3, Kabátník 1, Stach 7, Fiala 1)
TJ Sparta Kutná Hora Wendy Mělník 13 – 4
SK Hudlice TJ Sokol Bělá p. B. - chlapci 7 – 7 (Doležal 3, Kabátník 1, Stach 3)
HC TJ AŠ Mladá Boleslav Jiskra Zruč 9 – 8
TJ Sparta Kutná Hora TJ Sokol Bělá p. B. - děvčata 7 – 1 (Poživilová 1)
HC TJ AŠ Mladá Boleslav Wendy Mělník 8 – 8
TJ Sparta Kutná Hora Jiskra Zruč 18 – 6
TJ Sokol Bělá p. B. - chlapci TJ Sokol Bělá p. B. - děvčata 13 – 4 (Doležal 6, Kabátník 2, Stach 2, Fiala 3-Poživilová 3, Vítková 1)
SK Hudlice Wendy Mělník 8 – 7

Pořadí:
1. TJ Sparta Kutná Hora 12
2. TJ Sokol Bělá p. B. - chlapci 8
3. SK Hudlice 7
4. Wendy Mělník 6
5. HC TJ AŠ Mladá Boleslav 5
6. Jiskra Zruč 4
7. TJ Sokol Bělá p. B. 0

Na turnaj nás dovezli p. Horáček, Kabátník, Hentek. Děkujeme!
Shalom a Jirka

pátek 2.11.2018 | autor: Hrubas

přípravka - Odjezd přípravky na turnaj do KH je v sobotu 3.11. v 7:00 hodin od sportovní haly v Bělé.
Sestava: Udatná, Jeřábková, Klímová, Hrdina, Tyrychtrová, Sůva, Netrvalová, Šilhová, Beran, Muller, Hrubá, Ballóková, Mazancová, Quoc Anh
Předpokládaný návrat v 15:00 hodin.

2.12. | 09:00

3. turnaj KP - Mělník

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Houserová Lucie (29)

Čadil Martin (23)