oddíl házené | přípravka

téma: přípravka | autor: Švícko | datum: pátek 18.2.2011 | zobrazeno: 1739x

Přípravka ovládla anketu

Naši nejmenší házenkáři

Vyhlášení výsledků ankety " O nejlepšího sportovce města Bělá p. B.", které se uskutečnilo ve čtvrtek 17.2. v hale za sokolovnou, potvrdilo vzestup házené v našem městě. Povedlo se nám zvítězit ve třech z pěti kategorií a obhájili jsme i celkového vítěze.

První místo jsme obsadili v kategoriích kolektiv roku, kde vyhrála přípravka, talent roku, tam vyhrál Jakub Peca a trenér roku. Druhé a třetí místo se nám povedlo získat i v dospělých, které obsadili David Kubíček a Tomáš Dvořák. Celkovým vítězem se stal talent roku Jakub Peca z přípravky. Gratulujeme !

Menší oslava pro naše nejmenší házenkáře proběhne ve čtvrtek 24.2. po tréninku. Všichni obdrží kopie diplomu a vítězný pohár si každý hráč půjčí na týden domů.

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Kuhnová Tereza (27)

Hlavová Pavlína (31)