oddíl házené | minižáci

Sokol Bělá / minižáci / články / Turnaj mini 4+1-Mělník 18.10.2008

téma: minižáci | autor: Sekretář | datum: pondělí 20.10.2008 | zobrazeno: 1885x

Turnaj mini 4+1-Mělník 18.10.2008

Šídlo,Piešťanský,Loukotka,Macoun,Straka,Šulc,Poživilová ,Hamšík.Dole:Kubiš,Bárta,Klimeš

Turnaj mini a přípravky 4+1 - Mělník 18.10. 2008
Další turnaj malých nadějí v pořadí již čtvrtý, se hrál na hřišti v Mělníku. Tam ještě není k dispozici nafukovací krytá hala, ale počasí opět přálo a tak se vše odehrálo v pohodě. Některé zápasy vypadaly jak podle předem připraveného scenáře a výsledky tomu odpovídaly. Stejně jako na předcházejících turnajích vyrovnané zápasy s celky Kolína,Zruče a Úval, prohry s Mělníkem a AŠ. Družstva vedli Radim Knotek a Petra Poživilová .

Minižáci:
TJ Sokol Bělá - HC Kolín 9:9 /5:2/
Zápas byl vyrovnaný,i když jsme měli na víc než jen na remízu. Střelecky se prosadil Šídlo a v útoku byl skvělý Jára Macoun.
- branky : Šídlo 6, Hamšík 3.

TJ Sokol Bělá – Wendy Mělník 6:14 /2:8/
Hráči se nebáli jít do útoku, skvěle hrál Jirka Šídlo,naopak Hamšík ve střelbě zaostával.
- branky :Macoun 3,Šídlo 2,Kubiš 1.

TJ Sokol Bělá - Zruč n. S. 8:7 /7:6/
Naši hráči sehráli skvělou hru,najednou jako když do nich uhodí a všichni s nadšením a plni elánu šli do toho.Nikdo se nebál jít do útoku a hlavně byli skvělí v obraně.Výborně hrál na křídle Šídlo a také Jára Macoun.
branky : Macoun 5, Šídlo 2,Hamšík 1.

Sokol Úvaly – TJ Sokol Bělá 9:8 /7:6/
Zde musím zdůraznit,že hráči nenechali soupeře projít svou obranou,jen křídla malinko zaostávala,soupeř byl v tomto lepší.Jen vyměnit rozhodčího a výhra byla naše.
branky : Hamšík 5, Macoun 2,Šídlo 1.

TJ Sokol Bělá - AŠ Mladá Boleslav 10:21 /4:12/
Na spoluhráčích bylo vidět,že hrají už delší dobu,proto také tak vypadal celkový výsledek. Zde zářil opět Šídlo na svém křídle a také se prosadil Kubiš svou kličkou.
branky:Šídlo 5, Kubiš 3, Hamšík 2.

Turnaj odehráli : Hamšík,Macoun,Kubiš,Loukotka,Šídlo,Piešťanský Adam. Omluvil se P. Stach .

Petra Poživilová :
Celková hra našeho družstva byla výborná, jen první dva zápasy jako by ještě spali.Pochvalu zaslouží všichni hráči,ale musím zdůraznit brankáře Adama Piešťanského, který je zápas od zápasu lepší a lepší v brance.Všichni se zlepšují, hlavně ta obrana byla výborná, uměli si pomoci a hlavně domluvit se.
Výsledky přípravka :
TJ Sokol Bělá p.B. : AŠ Ml.Boleslav - 5:13 /1:8/ Klimeš 4,Straka 1.
TJ Sokol Bělá p.B. : Zruč n. S. - 6:16 /2:5/ Šulc 2,Kubiš 2, Klimeš a Bernard po 1.
TJ Sokol Bělá p.B. : Sokol Úvaly - 4:22 /1:8/ Šulc 2,Klimeš a Straka po 1.
TJ Sokol Bělá p.B. : Wendy Mělník - 15:4 /8:2/ Kubiš 5,Šulc 4,Klimeš a Straka po 1.
Radim Knotek :
U přípravky je to jako na houpačce, jeden zápas zahraje dobře ten a druhý zápas zase někdo jiný, není to ještě moc kolektivní. Někteří hráči jsou i fyzicky slabší, třeba nedohodí vůbec do brány. Ale nahrazují to bojovností a to ostatní časem snad přijde. Tady je nejvíc aktivní Roman Kubiš ,který ač věkem přípravka tak hraje i za mini.

27.4. | 09:00

Kostelec n/L 6+1