oddíl házené | minižáci

Sokol Bělá / minižáci / články / Turnaj minižáků v Úvalech - 17.11.2019

téma: minižáci | autor: Hrubas | datum: pondělí 18.11.2019 | zobrazeno: 118x

Turnaj minižáků v Úvalech - 17.11.2019

Sokol Bělá na turnaji v Úvalech: Válek, Tříška, Kuraková, Šilhová, Belková, Klímová, Černa, Šárogová, Linková, Linková, Hrdina, Smékalová, Muller, Ton, David, Toni, Hrubá, Hryz, Hentek

V neděli 17.11.2019 se naši minižáci zúčastnili turnaje v Úvalech. Turnaj se odehrál v místní sportovní hale. Našimi soupeři byly týmy z Mladé Boleslavi, Poděbrad, Úval, Kolína, Kostelce nad Labem a Zruče nad Sázavou. Tentokrát jsme odjeli na turnaj s 19ti hráči, ale s velice mladým kádrem.

Sokol Bělá 1

S družstvem kluků hrála jako jediná Terka Hrubá, která si moc přála hrát v modrém dresu. :o) Velké pokroky děláme v obraně. Střelecky se nám sice tolik nedařilo, ale do šancí jsme se dokázali dostat. Předvedli jsme i pěkné kombinační akce. Úvodní zápasy jsme měli dobrý pohyb, ale konci turnaje nám docházela energie. Přesto celý tým moc chválím, že se snažil a bojoval až do konce.

Sestava a branky:

Vojta Hentek 6, Jakub Válek; Matyáš Müller 1, Honza Tom 3, Do Quoc Anh, Ondra Hryz 8, Terka Hrubá, Honza Tříska, Do Duc Tam 3, Lukáš Hrdina

Trenér: František Müller

Sokol Bělá 2

Tým byl tvořen pouze z děvčat a po této zkušenosti v tom budeme i nadále pokračovat. V úvodu turnaje se holkám vůbec nedařilo. Chvilku trvalo, než si zvykly na tempo hry a nasazení soupeřů, ale postupem času se této hře přizpůsobily a na konci turnaje už předvedená hra nevypadala špatně. I když nás většina soupeřů herně přehrávala, tak bych chtěl holky moc pochválit za nasazení a bojovnost.

Sestava a branky:

Aneta Smékalová 5, Nela Kuraková 1, Lucka Černá, Dominika Klímová 4, Anička Linková, Adélka Linková 5, Lucka Šárogová, Eliška Šilhová 2, Andrea Belková1

Trenér: Vladimír Hrubý

Děkujeme organizátorům za pěkné dopoledne a organizaci turnaje, rodičům a TS Bělá pod Bezdězem za pomoc s dopravou a podporou během turnaje.

Další turnaj nás zřejmě čeká 21.12.2019 v Neratovicích!

Vyhlášení turnaje v Úvalech

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

22.12. | 09:00

6.turnaj KP - Neratovice 4+1

26.12. | 08:45

Výšlap k Březinské studánce

8.2. | 09:00

SPS cup 4+1

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Beran Stanislav (43)

Kučera Jonáš (18)

Holec Vít (12)

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalKempa handballRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková