oddíl házené | minižáci

téma: minižáci | autor: Hrubas | datum: úterý 5.11.2019 | zobrazeno: 86x

Turnaj minižáků v Mělníku - 2.11.2019

Minižáci Bělé na turnaji v Mělníku

V sobotu 2.11.2019 se naši minižáci zúčastnili turnaje v Mělníku. Turnaj se odehrál v nafukovací hale. Našimi soupeři byly týmy z Mladé Boleslavi, Poděbrad, Mělníka, Kostelce nad Labem a Turnova.

Sokol Bělá 1

Kromě Kostelce 1 jsme všechny soupeře přehrávali. Musím všechny hráče pochválit za obranu, nasazení a pohyb, i když s přibývajícím časem nám docházely síly.

Střelecky i herně se dařilo Ondrovi, Dominikovi a Pepovi. Nejenže všichni vstřelili mnoho branek, ale zároveň se snažili připravit střelecké pozice i pro své spoluhráče. Nela a Honzové Tom a Tříška se každým turnajem lepší, což bylo tentokrát vidět především v obraně. Vzhledem ke svému věku odehrály skvělý turnaj i Terka a Anežka.

Sestava a branky:

Ondra Hryz 23, Terka Hrubá 6, Honza Tom 11, Dominik Výtiska 16, Pepa Erben 9, Nela Kuraková 5, Honza Tříška 8, Anežka Netrvalová 5

Sokol Bělá 2

Týmy Mělník 1 a Kostelec 1 byly nad naše síly, v ostatních zápasech jsme byli lepším nebo vyrovnaným soupeřem. Všem dětem se podařilo vstřelit branku, a to mě moc potěšilo. Někomu se střelecky dařilo více, někomu méně. Zlepšili jsme se v pohybu, ale ještě potřebujeme zapracovat na osobní obraně. Děti si zaslouží pochvalu za bojovnost, nasazení proti všem soupeřům a chování během celého turnaje.

Sestava a branky:

Adam Müller 16, Matyáš Müller 6, Vojta Hentek 10, Tomáš Hurta 8, Andrea Belková 1, Adélka Linková 3, Anička Linková 4, Dominika Klímová 8, Lukáš Hrdina 7

Turnaj se nám tentokrát velice povedl, hráli jsme kolektivně s velkým nasazením, což nás těší nejvíce. Budeme nadále pracovat na střelbě a pohybu po hřišti a pomalu už začneme vybírat brankáře.

Děkujeme organizátorům za pěkné dopoledne a organizaci turnaje, rodičům za pomoc s dopravou a podporou během turnaje.

Další turnaj nás čeká 17.11.2019 v Úvalech!

Tým Bělá 1 - Výtiska, Erben, Hryz, Tom, Tříška, Netrvalová, Hrubá, KurakováTým Bělá 2 - Klímová, Belková, Linková, Linková, Hrdina, Müller, Müller, Hurta, Hentek

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

17.11. | 09:00

5.turnaj KP - Úvaly 4+1

21.12. | 09:00

6.turnaj KP - Neratovice 4+1

8.2. | 09:00

SPS cup 4+1

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Kettner Filip (13)

Nauš Radek (22)

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalKempa handballRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková