oddíl házené | minižáci

Sokol Bělá / minižáci / články / Turnaj Minižáků v Kolíně - 28.9.2019

téma: minižáci | autor: Hrubas | datum: pondělí 30.9.2019 | zobrazeno: 105x

Turnaj Minižáků v Kolíně - 28.9.2019

Minižáci házená - Kolín 28.9.

V sobotu 28.9.2019 se naši minižáci zúčastnili turnaje v Kolíně. Turnaj se odehrál na venkovním hřišti za proměnlivého počasí. Našimi soupeři byly týmy z Mladé Boleslavi, Úval, Zruče nad Sázavou, Kutné Hory, Kolína.

Sokol Bělá 1

Pepa patřil k našim pilířům a byl velkou oporou. Výborně bránil, připravoval mladším střelecké příležitosti a sám několik branek vstřelil. Anička Sůvová nastřílela 10 branek, ale často zapomínala na bránění, ale během turnaje se i v této činnosti zlepšila. Kuba výborně zakládal útoky, ale také zapomínal na bránění. Vstřelil branku, z které měl velkou radost.. Bohužel neodehrál celý turnaj ze zdravotních důvodů. Terka dala dva góly a při troše štěstí jich mohla dát více. Po celý turnaj se snažila a bojovala. Lukášovi ze začátku trvalo, než se rozehrál. Vstřelil branku a v brance předvedl výborný výkon. Andrejka se snažila a v útoku si rozuměla s Aničkou Sůvovou. Dala dvě branky a výborně chytala. Anička Linková se zápas od zápasu zlepšovala a nakonec se jí podařilo vstřelit vytouženou branku.

Sestava: Erben Pepa - 6, Válek Kuba - 1, Hrdina Lukáš - 1, Sůvová Anička - 10, Belková Andrea - 2, Hrubá Terka - 2, Linková Anička - 1

Trenér: Müller František

Sokol Bělá 2

Družstvo Sokola Bělá 2 sehrálo 5 utkání a jen jednou se radovalo z vítězství. Ostatní zápasy jsme  i přes nasazení a snahu prohráli, poměrně větším rozdílem. Nutno říci,že soupeři byli jak fyzicky tak i výkonem trochu dále,takže proto tyto prohry.
Střelecky se nejvíce prosadil Honza, z děvčat Aneta. Anežka opět dobře nahrávala. Tonda zlepšil pohyb po hřišti. Dobře chytala Dominika. Honza Tříska s Luckou a Adélkou výborně bránili.

Na čem musíme více zapracovat je pohyb po hřišti. Celkově musíme děti pochválit za bojovnost a nasazení .

Sestava: Nguyen Hoang Quan - 16, Tříška Honza - 4, Do Quoc - 1, Klímová Domča - 2, Netrvalová Anežka - 1, Smékalová Anetka - 5, Linková Adélka, Šárogová Lucka

Trenér: Netrval Petr

Tentokrát se nám tolik nedařilo herně ani výsledkově, ale i přesto musíme děti pochválit za předvedené výkony a vystupování během celého turnaje. Tentokrát si poprvé vyzkoušely hru s mokrým míčem a na mokrém povrchu, což byl ze začátku turnaje pro některé velký problém.

Děkujeme organizátorům za pěkné dopoledne a organizaci turnaje a rodičům za pomoc s dopravou.

Další turnaj nás čeká 12.10. v domácí hale v Bělé pod Bezdězem!

Vyhlášení výsledkůSokol Bělá 1 - Belková, Linková, Válek, Sůvová, Hrubá, Erben, HrdinaSokol Bělá 2 -  Nguyen Hoang Quan, Tříška, Klímová, Linková, Netrvalová, Sůvová, Do Quoc, Smékalová

pátek 11.10.2019 | autor: Hrubas

minižáci - Sraz na turnaj v Bělé je v hale v 8:15 hodin.
Sestava: Pecová, Měšťanová, Hríb, Dubec, Krejčík, Balog, Belková, David, Toni, Hrdina, Hryz, Klímová, Linková, Tom, Muller M., Netrvalová, Honza, Smékalová, Hrubá, Šárogová, Šilhová, Tříška, Černá, Kuraková, Muller A.

2.11. | 09:00

4.turnaj KP - Mělník 4+1

17.11. | 09:00

5.turnaj KP - Úvaly 4+1

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (27)

Renza Václav (42)

Švec Stanislav (43)

Smejkal Josef (21)