oddíl házené | minižáci

Sokol Bělá / minižáci / články / Poslední trénink jako Minižáci

téma: minižáci | autor: Pepíno | datum: úterý 2.7.2019 | zobrazeno: 101x

Poslední trénink jako Minižáci

Dne 27.6.2019 se konal na školním hřišti poslední rozlučkový trénink nejen se sezonou, ale i s kategorii Minižáci. Většina dětí z této kategorie totiž postupuje do Mladších žáků. Za určitého přemlouvání některých rodičů se konalo tradiční derby dětí proti rodičům. Děti podpořené pizzou v neskutečném utkání vyhráli svůj poslední zápas za Mini. Výsledek, ale není to podstatné. Podstatné byla dobrá nálada, hezké oboustrané akce a boj vedený korektně.Na závěr trenéři rozdali dětem medaile s přáním hezky prožitých prázdnin a s návratem na házenkářské hřiště.

Děkujeme rodičům, že se dostavili na rozlučkovou akci a i za poskytování dopravy za celý rok. Vážíme si takovéto podpory a věříme, že když bude potřeba tak nám vypomůžete.

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

žádný turnaj nenalezen

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Kuhnová Tereza (28)

Hlavová Pavlína (32)

Špringlová Anežka (17)

Foltýnová Magdalena (64)