oddíl házené | minižáci

Sokol Bělá / minižáci / články / Poslední trénink jako Minižáci

téma: minižáci | autor: Pepíno | datum: úterý 2.7.2019 | zobrazeno: 365x

Poslední trénink jako Minižáci

Dne 27.6.2019 se konal na školním hřišti poslední rozlučkový trénink nejen se sezonou, ale i s kategorii Minižáci. Většina dětí z této kategorie totiž postupuje do Mladších žáků. Za určitého přemlouvání některých rodičů se konalo tradiční derby dětí proti rodičům. Děti podpořené pizzou v neskutečném utkání vyhráli svůj poslední zápas za Mini. Výsledek, ale není to podstatné. Podstatné byla dobrá nálada, hezké oboustrané akce a boj vedený korektně.Na závěr trenéři rozdali dětem medaile s přáním hezky prožitých prázdnin a s návratem na házenkářské hřiště.

Děkujeme rodičům, že se dostavili na rozlučkovou akci a i za poskytování dopravy za celý rok. Vážíme si takovéto podpory a věříme, že když bude potřeba tak nám vypomůžete.

pátek 11.10.2019 | autor: Hrubas

minižáci - Sraz na turnaj v Bělé je v hale v 8:15 hodin.
Sestava: Pecová, Měšťanová, Hríb, Dubec, Krejčík, Balog, Belková, David, Toni, Hrdina, Hryz, Klímová, Linková, Tom, Muller M., Netrvalová, Honza, Smékalová, Hrubá, Šárogová, Šilhová, Tříška, Černá, Kuraková, Muller A.

2.11. | 09:00

4.turnaj KP - Mělník 4+1

17.11. | 09:00

5.turnaj KP - Úvaly 4+1

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (27)

Renza Václav (42)

Švec Stanislav (43)

Smejkal Josef (21)