oddíl házené | minižáci

Sokol Bělá / minižáci / články / Zhodnocení sezony minižákú

téma: minižáci | autor: Pepíno | datum: čtvrtek 6.6.2019 | zobrazeno: 66x

Zhodnocení sezony minižákú

V letošním roce jsme absolvovali celkem 12 turnajů a jeden trénink podle Německého vzoru. Z toho bylo 7 turnajů 4+1 a 5 turnajů 6+1. Zbývá nám ještě turnaj v Libčicích 4+1 a konec sezony vyvrcholí na Megamini turnaji v Liberci 6+1.Naše vystoupení lze pokládat v celku za úspěšná hlavně v kategorii 6+1 kde jsme byli nováčci a za pochodu se učili házenkářskou abecedu kterou naše mužstvo do té doby neznalo.Ale i na turnajích 4+1 jsme doznali velmi dobrých výsledků a i když to občas bylo dosti únavné nejen pro děti, ale i trenéry z hlediska občasného náročného cestování dva dny po sobě vše jsme zvládali a přivezli si spousty výborných výsledků, ale i zkušeností které určitě využijeme v dalším období hlavně proto, že už budeme pokračovat jako mladší žáci a zápasy budou obtížnější. Věříme, že i tento posun do vyšší kategorie zvládneme se ctí a budeme dobře reprezentovat Bělskou házenou. Závěrem bychom rádi poděkovalI řidičům nejenom z řad rodičů kteří nás na naše utkání doprovázeli a povzbuzovali.

pátek 7.6.2019 | autor: IvanHrib

minižáci - Sobota 8.6.2019 turnaj 4+1 Libčice nad Vltavou. Odjezd v 7.45 hod.od haly. Venkovní hřiště nam.Svobody 249. Kdo potřebuje,vzít sebou podsedák,dále sváču,pití a kapesné. Sestava:Sůvová,Müller,Kuraková,Válek,Pecová,Vytiska,Hentek,Hurta, Řepka,Hryz,Bernard,Erben,Klímová,Balog,Svrčinová,Krejčík

21.6. | 09:00

turnaj - Megamini Liberec 6+1

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Samešová Nikol (30)

Baičev Martin (20)

Křečková Nikola (29)

Stanev Richard (19)