oddíl házené | minižáci

téma: minižáci | autor: IvanHrib | datum: úterý 2.4.2019 | zobrazeno: 182x

Turnaj mini 6+1 Úvaly 31.3.2019

Turnaj mini 6+1 Úvaly neděle 31.3.2019

Turnaje mini systémem  6+1 je pro náš tým novinkou. Pro jarní část jsme se do těchto turnajů přihlásili. Měli jsme málo prostoru pro trénování, ale přesto jsme vše do prvního turnaje zvládli. Hráči i v krátkém čase byli pozorní a učenliví. Velké úsilí trenérů Kočího a Hríba dokázalo družstvo kvalitně připravit.

Družstvo vyrazilo v této sestavě:

Pecová Vanesa, Hríb Lukáš, Měšťanová Karolína, Smékal Jiří, Flanderka Adam, Hurta Tomáš, Balog Josef, Loukotka Patrik, Dubec Robin, Hentek Vojta

Zápasy:

Bělá – Kostelec     7:12

Bělá – KH     9:10

Bělá – Hostivice     15:2

Bělá – Úvaly     8:10

Branky:

Měšťanová 3, Pecová 1, Hríb 9, Smékal 6, Flanderka 6, Balog 1, Loukotka 8, Dubec 1, Hentek 4, Hurta brankař

V prvním zápase se celý tým trochu trápil, ale přesto proti silnému Kostelci nezklamal. Druhý zápas už byl velký náboj a krásný vyrovný zápas, který se líbil oběma týmům. Do třetího zápasu jsme vlétli nabuzeni a smetli jednoznačně nováčka Hostivice. V posledním zápase nás čekaly nejsilnější Úvaly. V tomto zápase hráči ukázali bojovnost, ukázněnost a pozornost. Především nás nejvíce podržel rozchytaný, zapálený brankař.

Celému týmu děkujeme a těšíme se na další turnaj. Tentokrát se představíme na domácí palubovce 14.4.2019.

pátek 7.6.2019 | autor: IvanHrib

minižáci - Sobota 8.6.2019 turnaj 4+1 Libčice nad Vltavou. Odjezd v 7.45 hod.od haly. Venkovní hřiště nam.Svobody 249. Kdo potřebuje,vzít sebou podsedák,dále sváču,pití a kapesné. Sestava:Sůvová,Müller,Kuraková,Válek,Pecová,Vytiska,Hentek,Hurta, Řepka,Hryz,Bernard,Erben,Klímová,Balog,Svrčinová,Krejčík

21.6. | 09:00

turnaj - Megamini Liberec 6+1

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Samešová Nikol (30)

Baičev Martin (20)

Křečková Nikola (29)

Stanev Richard (19)