oddíl házené | minižáci

téma: minižáci | autor: IvanHrib | datum: středa 19.9.2018 | zobrazeno: 775x

Mistrovský turnaj Příbram

První mistrovský turnaj mini Příbram

Hrálo se na venkovním hřišti za krásného počasí a účastí 10 družstev.

Po prázdninách natěšené děti ukázaly, že nic nezapomněly a turnaj se povedl na výbornou.

účastníci: Úvaly, Příbram 1, Příbram 2, Zruč, Kolín, Kutná Hora 1, Kutná Hora 2, Bělá 1, Bělá 2, Ml. Boleslav.

sestava Bělá 1:

Flanderka Adam, Čech David, Loukotka Patrik, Ballók Tomáš, Pecová Vanesa, Krejčík Václav, Bernard Tomáš, Hurta Tomáš, Blažek Matyáš.

výsledky:

Bělá – KH2     11:8

Bělá – MB      16:6

Bělá – Kolín   6:6

Bělá – Úvaly  17:4

Bělá – KH1     8:14

Vstřelené branky:

Flanderka 24, Čech 3, Loukotka 12, Ballók 8, Pecová 11, Krejčík 3, Bernard 9, Hurta 1, Blažek 0.

Celou sestavu musím jen a jen pochválit, protože mě velice překvapili. Musím určitě vyzdvíhnout hráče Krejčíka a Ballóka, který udělali veliké pokroky a týmu moc pomohli.

Všechny zápasy jsme odehrály s velkou disciplínou a domluvenou taktikou. Hrači poslouchali, byli pozorní a vyvarovali se velkých chyb. Proto taky všechny utkání odehráli naplno a s krásným výsledkem. Musíme tu i pochválit šikovné hráče z Kutné Hory. Poslední zápas podle rozlosování vyšel tak, že jsme nastoupily Bělaci proti sobě. Tento vyrovnaný zápas jsme si náramně užily všichni dohromady. Ještě jednou všem hráčům moc děkuji a těším se na další turnaj již v sobotu 22.9.2018.

Za Sokol Bělá 1 Hríb Ivan

Náš první turnaj po prázdninách jsme odehráli v Příbrami na venkovním hřišti za slunného počasí.

Mladá Boleslav byl náš první soupeř, se kterým jsme po dramatické koncovce dokázali vyhrát 10:9.

Dalším soupeřem byl Kolín, který nás zaskočil svou agresivní hrou. Po úvodních rozpacích jsme si na tuto hru zvykli a zápas dotáhli k remíze 6:6. Následná dvě utkání se díky našemu špatnému pohybu a častým technickým chybám výsledkově nevydařila a prohry 4:11 s Úvaly a 8:16 s Kutnou Horou byly zasloužené. Vítězství nad domácí Příbramí 16:5 zlepšilo náladu všem a na závěrečný zápas proti družstvu Bělá 1 se všichni moc těšili. V tomto utkání se všichni snažili vstřelit branku a nasazení se mi moc líbilo. Statistiku jsem k tomuto utkání nevedl.  Závěrem bych chtěl dětem poděkovat za výkony a chování během celého turnaje.

Vstřelené branky: Müller Adam 4; Smékal Jiří 10; Měšťanová Karolína 13; Vytiska Dominik 4; Hentek Vojtěch 7; Erben Josef 1; Balog Josef 2; Dubec Robin (brankář); Ginzl Adam 3.

Za Sokol Bělá 2 František Müller

Děkujeme za dopravu městu Bělá pod Bezdězem, p.Hurtovi, p.Čechovi