oddíl házené | minižáci

téma: minižáci | autor: IvanHrib | datum: pátek 13.4.2018 | zobrazeno: 261x

Mistrovský turnaj Náchod 8.4.2018

První mistrovský turnaj mini Náchod 8.4.2018

Hráči se na turnaj po zimních přípravách už velice těšili.
Sestava: Flanderka Adam, Fiala Lukáš, Híb Lukáš, Holec Vít, Pecová Vanesa, Čech Petr David, Stoklásková Natála

Turnaj byl velice dobře organizovaný, vše podle rozpisu klapalo. Dvě skupiny a každé družstvo odehrálo pět zápasů systémem 4+1 s časem 1x12minut.

Zápasy:

Bělá – Náchod        14:12
Bělá – Kolín2          10:3
Bělá – Mělník          11:9
Bělá – Zbraslavice   12:3
Bělá – Náchod-dívky  12:14

Branky:

Flanderka Adam 11branek
Fiala Lukáš 20branek
Hríb Lukáš 18branek – 2mínusy a jeden plusový bod za trestné hody
Holec Vít 9branek – 2mínusové body za trestné hody
Pecová Vanesa 1branka
Stoklásková Natála bez branek
Čech David Petr bez branek

První zápas byl velice vyrovnaný. I přesto, že se obě družstva rozkoukávala, padlo hodně branek. Na druhý zápas jsme nastoupili už rozehřátí, aklimatizovaní a zápas jsme jednoznačně měli pod kontrolou. Ve třetím zápase na nás Mělník nastoupil, dostal se do mírného vedení, ale zápas se nám povedlo otočit. Po obědové přestávce nás čekal tým Zbraslavic. Tento zápas byl v režii našeho brankaře Petra Davida Čecha, který pustil jen tři branky. Podržel tým, který se odvděčil nastřílením 12branek. Do posledního zápasu jsme nastoupili s radostí zatím všech výher. Za trenéra možná nejlepší zápas i s tím, že jsme nad děvčaty prohráli. Celý zápas vyrovnaný a super zahraný.
Celý tým zaslouží pochvalu a těším se na další takto úžasné turnaje.
Děkuji rodičům za zajištění dopravy

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (26)

Galetka Jiří (19)