oddíl házené | minižáci

Sokol Bělá / minižáci / články / Výkonnostní testy

téma: minižáci | autor: IvanHrib | datum: úterý 13.2.2018 | zobrazeno: 354x

Výkonnostní testy

V neděli 4.2.2018 jsme s ročníky 2008 a 2009 absolvovali výkonnostní testy od 9-12hod.v Městské hale. Zúčastnilo se 18 hráčů z 22 vybraných. Testy se všem velice líbily a už se těší na další. Pro trenéry jsou výsledky důležitou informací o výkonosti a zárpveň vědí, kde při trénincích zabrat. Další testy ukáží, jaký má hráč vzestup nebo naopak.

S disciplínami běh 2x15m, driblink 30m, pětiskok, hod do dálky, běh 10x20m a 12min běh se všichni velice dobře popasovali a překvapili.

Zaslouží velikou pochvalu, kterou i taky na místě dostali a společně se těšíme na další nedělní dopoledne.

Děkuji za pomoc trenérům Jirkovi Roubalovi, Františkovi Müllerovi a hlavně městu za bezplatný pronájem haly.

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (26)

Galetka Jiří (19)