oddíl házené | minižáci

téma: minižáci | autor: IvanHrib | datum: středa 24.1.2018 | zobrazeno: 442x

Turnaj mini Bělá pod Bezdězem

Turnaj mini 21.1.2018 Bělá pod Bezdězem

21.1.2018 proběhl první přípravný turnaj minižáků v Bělé pod Bezdězem. Natěšení hráči porovnali sily ve čtyřech zápasech proti Kolínu a pro nás neznámému Liberci.
Turnaj se odehrál systémem 4+1 na jednom hřišti 1x15min.se samostatnými nájezdy. Celý turnaj o 12 zápasech střežili dva profesionální rozhodčí Smékal Josef a Hamšík Jakub. Turnaj se odehrál podle přesných pravidel, bez zranění a v přátelské atmosféře.

Zůčastnění:
Liberec 1, Liberec 2, Kolín Kluci, Kolín holky, Bělá 1, Bělá 2.

Sestava Bělá 1:
Vanesa Pecová, Stoklásková Natálka, Hríb Lukáš, Loukotka Patrik, Bernard Tomáš, Čech Petr, Smékal Jirka, Holec Víťa.
Trenér: Hríb Ivan

Sestava Bělá 2:
Hentek Vojta, Měšťanová Karolína, Ballók Tomáš, Krejčík Václav, Erben Pepa, Ginzl Adam, Hurta Tomáš, Výtiska Dominik.
Trenér: Hrubý Vladimír, Müller František

Děkuji všem hráčům za skvělé výkony, rozhodčím za trpělivost, rodičům za občerstvení a skvělou diváckou kulisu.

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Samešová Nikol (29)

Baičev Martin (19)