oddíl házené | minižáci

téma: minižáci | autor: IvanHrib | datum: úterý 5.12.2017 | zobrazeno: 80x

Turnaj Zruč n/S 3.12.2017

Poslední turnaj mini podzimní části Zruč n/S 3.12.2017

Sestava: Hríb Lukáš, Pecová Vanesa, Loukotka Patrik, Flanderka Adam, Čech Petr, Hryz Ondra, Urbánek Jan.

Účastníci: Bělá, Zbraslavice, Mělník, Příbram, Zruč, Kolín, Úvaly.

Zápasy:

Bělá – Zbraslavice    16:6
Bělá – Mělník           16:10
Bělá – Příbram         22:4
Bělá – Zruč              16:17
Bělá – Kolín             9:5
Bělá – Úvaly            21:9

Branky: Hríb 33, Pecová 18, Loukota 24, Flanderka 21, Čech 0(brankař), Hryz 0, Urbánek 4.

Na turnaj se nám povedlo postavit úžasnou partu hráčů, kteří předvedli perfektní hru. Nemám tentokrát co vytknout. Hráči hráli týmově, proto jsme přivezli pozitivní výsledky. Jeden zápas jsme měli poměrně tvrdší, se zraněním, jedním odnesením z palubovky, přesto jsme odešli se vztyčenou hlavou. Nakonec zranění nebyla vážná, lehká regenerace a turnaj jsme odehráli v plné sestavě.

Co k hráčům:

Hríb Lukáš bojovnost obrovská, umí si najít dobrou střeleckou pozici, dokáže dobře přihrát, vylepšíme obsazování hráče při bránění. Vaneska Pecová výborná střelecky, překvapila několikrát úspěšnou střelbou i ve složité situaci. Bránění super, jen více sledovat přitom hru. Patrik Loukotka zkušené náběhy do střeleckých pozic. Rychlost vynikající, kolektivní hráč, vylepšíme pozornost při obraně. Adam Flanderka dobrá střelba, vylepšíme střeleckou pozici, velice potřebný hráč, zapracujeme na lepší obraně. Čech Petr našli jsme v něm výborného brankaře, začneme více brankaře trénovat. I při krátkém působení u týmu si pozici vybudoval a spoluhráči ho respektují. Zatím ho brána baví, míče se nebojí, budeme více pracovat v této pozici. Hryz Ondra po horším začátku se do turnaje dostal. Zase v něm byl vidět ten dravý hráč a hlavně obránce. Branku sice nedal, ale několik střeleckých pozic si vypracoval. Vylepšíme střelbu, pozornost a góly začnou padat. Honza Urbánek náš velký bojovník a myslím, že na tomto turnaji to předvedl nejvíce a dokonce rozvlnil soupeřovu síť 4krát. Absolvoval málo turnajů za mini, proto si na posledním vše vynahradil.
Celý tým zaslouží velikánskou pochvalu za vynikající výkon na tomto posledním turnaji.
Děkuji tatínkovi Loukotkovi a Urbánkovi za pomoc s dopravou.

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Beran Stanislav (41)

Beranová Tereza (16)