oddíl házené | minižáci

Sokol Bělá / minižáci / články / Turnaj mini Úvaly 12.11.2017

téma: minižáci | autor: IvanHrib | datum: čtvrtek 23.11.2017 | zobrazeno: 109x

Turnaj mini Úvaly 12.11.2017

Sestava: Šídlo Jakub, Fiala Lukáš, Lébl Pavel, Ziemba Tadeáš, Loukotka Patrik, Hríb Lukáš, Pecová Vanesa

Účastníci: Úvaly 1-6, Zruč n/S 1-4, Příbram 1-2, Mělník 1-2, Náchod, KH, SokolBělá.

Zápasy:

Bělá – Úvaly4    18:2
Bělá – Úvaly3     16:5
Bělá – KH           10:9
Bělá – Náchod    16:8
Bělá – Zruč3      11:8
Bělá – Příbram2  22:9

Branky:

Śídlo 21, Fiala 17, Hríb 22, Loukotka 14, Lébl 15, Pecová 4.

Na turnaji, jak je v této kategorii zvykem, se hrálo systémem 4+1 s osobní obranou. Děti zvládly zápasy sice bez prohry, ale tak jednoznačné to nebylo. Úvaly3 se o lepší výsledek připravily špatnou střelbou, kdy nemohly trefit branku. Se Zručí to bylo podobné. Zkušenější hráči se více věnovali rozehře a vystavovali tímto spoluhráče do výhodných pozic. Toto se v zápasech vyplatilo a výborně dařilo Kubovi Šídlovi, který takto pomohl spoluhráčův ke vstřelení branky. Zároveň super práce v obraně. Lukáš Fiala si celý turnaj a hlavně zápasy náramně užíval. Branek nastřílel dost, ale škoda, že z hranice brankoviště několikrát neproměnil. Lukáš Hríb opět velká snaha vsítit branku. Daří se mu, ale už zapomíná hrát a hlavně se vracet do obrany. Patrik Loukotka jediný levák se velmi dobře uvolňuje při osobní hře. Po obdržení míče umí klíčkou do hřiště najít výhodnou pozici pro vystřelení. Pavel Lébl si hledal místo na středu, kde dostával dost přihrávek, jen si musí dávat pozor na přešlapy a návrat do obrany. Vaneska Pecová se dlouho zastřelovala, když to konečně začalo padat, tak byl turnaj u konce. Při bránění jeden na jednoho nejlepší na hřišti, jen se ještě více naučit sledovat i míč. Několikrát míč proletěl kolem bez povšimnutí. Tadeáš Ziemba v brance několik pěkných zákroků. Zapracujeme více na zpracování míče a na přesnějších přihrávkách při rozehrání.
Na všech byla vidět snaha hrát. Je třeba zapracovat na osobní obraně. Často nevědí kdo,  koho brání a mají zmatek. Osobní obrana se praktikuje i v mladších žácích, tak je potřeba pilovat. Všichni vydrželi se silami až do konce, přitom toho stíhali ještě i o přestávkách dost. Přes velký počet družstev klapalo vše na jedničku.
Děkuji všem za dopravu a podporu.

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Beran Stanislav (41)

Beranová Tereza (16)