TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | minižáci

 
 
 
 

Sokol Bělá / minižáci / články / Turnaj mini 8.10.2017 Bělá pod Bezdězem

téma: minižáci | autor: IvanHrib | datum: čtvrtek 12.10.2017 | zobrazeno: 598x

Turnaj mini 8.10.2017 Bělá pod Bezdězem

 


Turnaj mini 4+1 Bělá pod Bezdězem


Sestava: Šídlo Jakub, Hradiský Adam, Hríb Lukáš, Loukotka Patrik, Flanderka Adam, Ondráček Vojta, Bernard Tomáš, Pecová Vaneska, Hentek Vojta


Účastníci: Mělník I. II., Příbram, Kolín I, II,. Zbraslavice, Úvaly I.II.III., Náchod I. II., Boleslav, Kutná Hora, Zruč, Bělá.


Při takovém množství družstev se musely vytvořit dvě skupiny a samozřejmě dvě hřiště. Hrálo se systémem 4+1 na půl hřiště s časem 1x8minut. Ve skupinách si týmy zahráli každý s každým. Takto se vše v pohodě mohlo odehrát jen s malým časovým posunem.


1 skupina – hřiště jedna:


Sokol Bělá pod Bezdězem
Wendy Mělník II.
TJ Náchod II.
TJ Náchod III.
Sokol Zbraslavice
Sokol Úvaly II.
HC Kolín II.
HC TJ AŠ Ml. Boleslav


1 skupina – hřiště dva:
Jiskra Zruč
Wendy Mělník I.
HC Kolín I.
TJ Náchod I.
Sp. Příbram
Sp. Kutná Hora
Sokol Úvaly I.

 

Výsledky utkání Sokol Bělá pod Bezdězem:


Bělá – Boleslav    7:1
Bělá – Mělník II.  17:7
Bělá – Náchod II. 10:7
Bělá – Náchod III. 8:4
Bělá – Zbraslavice 9:9
Bělá – Úvaly II.     9:3
Bělá – Kolín II.      8:3


Turnaje se zúčastnilo celkem 121hráčů a hráček. Všichni si zasloužili drobné sladkosti a samozřejmostí byl Pamětní list s nalepenou další samolepkou Sokolu Bělá pod Bezdězem za účast na turnaji. Turnaj se odehrál v poklidném tempu, bez zranění, jen s malou na některých viditelnou únavou.
Sokol Bělá pod Bezdězem s bilancí šest výher a jednou remízou byl velice úspěšný a zasloužil si jen pochvaly. V šatně po každém zápase zaznělo něco málo kritiky, ale spíše jsme formovali taktiku na další zápas.
Opět, ale už poslední sezónu nám pomohli hráči Kuba Šídlo, který nastřílel nejvíce branek a to 22. Samozřejmě ještě stíhá sledovat hru a nahrát do gólové příležitosti spoluhráči. Adam Hradiský na turnaji nastřílel 10branek a týmu pomáhá, Škoda, že už i on v příští sezóně za mini nemůže nastoupit. Hríb Lukáš nastřílel 12 pěkných vypracovaných branek. Musíme zapracovat a to důrazně na větší disciplíně. Zapracujeme taky více na pravidlech házené. Loukotka Patrik opět pomalejší rozjezd, ale jinak válec a zasloužil si pochvalu. Nastřílel 9branek. Flanderka Adam velký dříč, ale disciplína mu nic dost dlouho neříká. Zapracujeme na tom a bude dávat další a další branky. Tentokrát si nastřílel 7 branek. Ondráček Vojta je šikovný hráč, ale stále více nepozorný. Vše po domluvě chápe, ale po chvilce opět nesoustředěnost. Vystřílel si na turnaji 2brany. Bernard Tomáš je hráčem, u kterého poslední dobou nevím co se děje. Šikovný, užitečný, ale úplně bez pohybu a takto mi ho je líto, že přihrávka na stojícího hráče nepřijde. Všechno se dá vyladit a každý den není posvícení, jak se říká. Jedna krásná branka se stejně urodila. Vaneska Pecová si každý takový turnaj užívá. Spoluhráči se o ni perou, kdo ji přihraje, proto si nastřílela 5branek. Tím nechci říct, že sama nebojuje, to samozřejmě naopak. Mrštná, rychlá a umí se krásně uvolnit. Poslední pomocník pro tým je Vojta Hentek, Který se nejdříve přišel jen na turnaj podívat, protože je hráčem přípravky. Do třetího zápasu nastoupil jako posila a nevedl si vůbec špatně. Několik uvolnění, několik střel, ale žádná se neujala. Je to bojovník a nakonec v posledním utkání promění nekompromisně trestný hod. Proto mu patří regulérní 1branka na jeho prvním turnaji mini žáků.
Závěrem bych nerad zapomněl poděkovat mým skvělým pomocníkům: Jirka Roubal, Lukáš Hentek, Kuba Humpola, Vladimír Šanda a jeho celá rodina, chlapci z dorostu Stanev a Piešťanský a v neposlední řadě Vaškovi Renzovi za zajištění občerstvení.

Hríb Ivan

Přiložené fotky

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

žádný turnaj nenalezen

nábor mládeže

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.12.

Beran Stanislav (42)

6.12.

Beranová Tereza (17)

8.12.

Doležal Kryštof (16)

11.12.

Kučera Jonáš (17)

12.12.

Stach Aleš (45)

12.12.

Vítková Anežka (15)

15.12.

Hrubý Martin (14)

20.12.

Stach Filip (14)

26.12.

Mensingerová Sára (16)

26.12.

Šteffanová Jana (30)

28.12.

Sucharda Vojtěch (17)

29.12.

Kyrianová Kristýna (22)

29.12.

Vokoun Štěpán (16)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková