oddíl házené | minižáci

téma: minižáci | autor: IvanHrib | datum: pondělí 2.10.2017 | zobrazeno: 233x

Turnaj mini 4+1 Kutná Hora

Turnaj mini Kutná Hora

Sestava: Šídlo Jakub, Hradiský Adam, Hríb Lukáš, Loukotka Patrik, Flanderka Adam, Ondráček Vojta, Bernard Tomáš, Pecová Vanesa, Hryz Ondra, Lébl Pavel.

Účastníci: Jičín1, Mělník2, Nachod2, Kolín2, Úvaly2, Kutná Hora1, Sokol Bělá.

Výsledky zápasů:

Bělá - Jičín1       8:7
Bělá – Mělník2   10:5
Bělá – Náchod2  11:7
Bělá – Kolín2      7:0
Bělá – Úvaly2     12:1
Bělá – KH           8:7

Na turnaj mini 4+1do Kutné Hory jsme se pečlivě připravovali, proto se nám velice vydařil. Poděkoval bych dvou pomocníkům z řad ml. žáků, ale přesto ještě věkově mohou tuto sezonu hrát za mini. Kuba Šídlo pomohl velice aktivně, méně zkušené a mladší spoluhráče dirigoval a pomáhal k uvolnění. Sám nastřílel soupeřům celkem 17branek. To samé bych napsal pro Adama Hradiského. Velice šikovný levoruký hráč, nastřílel 15branek. Vyzdvihl bych brankaře a to Ondru Hryze, který nebojácně bránil branku a s velkou odvahou se vrhal do každé střely. Post brankaře se mu velice zamlouvá a neustále o chytání přemlouvá. Uvidíme, třeba z něho bude prostě golman. Branku taky chvilku hlídal Pavel Lébl, ale pro něj tato pozice vhodná myslím nebude. V útočné řadě si vstřelil 2branky a bude zde více platným hráčem. Vaneska Pecová velice platná a šikovná hráčka se tentokrát branky nedočkala, ale přesto k tomu měla velice blízko. Bohužel žádnou branku nevstřelil Tomáš Bernard a Vojta Ondráček. Oba hráči jsou zapáleni do házené a bojovali o každý míč, proto jsme se vrátili s těmito výsledky. Tomáše jen musíme přesvědčit o rychlejším pohybu a Vojtu o větší pozornost a disciplinovanost. Hráči Lukáš Hríb, Patrik Loukotka a Adam Flanderka do každého utkání nastupovali s cílem vyhrát. I tak to vypadalo a dali do hry vše co v nich je. Zaslouží si pochvalo v bojovnosti a na hřišti si udělali radost vstřelením Hríb Lukáš 11branek, Flanderka Adam 7branek, Loukotka Patrik 4branky.

Za povedený turnaj všem hráčům moc děkuji. Děkuji za pomoc s dopravou p.Flanderkové a p. Hryzovi. Už teď se těším na další turnaj a to ve Bělé pod Bezdězem 8.10.2017
S pozdravem Hríb Ivan

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Beran Stanislav (41)

Beranová Tereza (16)