oddíl házené | minižáci

téma: minižáci | autor: IvanHrib | datum: středa 28.6.2017 | zobrazeno: 169x

Megamini Liberec

Megamini turnaj Liberec 16 – 18.6-2017

Sestava: Šídlo Jakub, Vejtruba Ondra, Hradiský Adam, Hradiská Bianka, Fiala Lukáš, Tondrová Eliška, Krásná Magda, Hríb Lukáš, Loukotka Patrik, Flanderka Adam, Lébl Pavel.

Turnaj se hrál na třech hřištích systémem 6+1 s časem 2x10min.na čtyři skupiny po 6 mužstvech. Bělá hrála ve skupině A, kde se střetla:

TJ ELP Jablonec nad Nisou, Sokol Vršovice, Radebeuler HV, Házená Mělník, Liberec Handball Modří.

Mužstvo bylo pomíchané v rozmezí věkové kategorie mini z družstva ml.žáků a minižactva.  Pro některé hráče systém 6+1 úplně novinkou s velkou náročností na fyzičku. Tento systém v kategorii mini v sezóně nehrajeme, proto polovina hráčů měla premiéru. Přesto se nám podařilo team doladit a úspěšně prezentovat. Už páteční zápasy vše ukázaly.

Zápasy pátek:

Bělá – Radebeuler HV   8:9
Bělá – Mělník    16:3
Bělá – Jablonec   9:4
Bělá – Vršovice   5:8
Bělá – Liberec   10:9

Celá skupina se tak krásně zamotávala, že jsme postupovali do sobotních zápasů ze 4 místa.
Sobota se trochu ochladila, dostali jsme těžké soupeře, ale mužstvo statečně bojovalo. Hlavně při posledním zápase ukázalo ohromnou sílu, disciplínu a bojovnost. Sázka mezi trenérem a mužstvem ukázala velikánskou radost a vítězství nad družstvem Úval.

Zápasy sobota.

Bělá – Jičín   5:15
Bělá – Chomutov   4:10
Bělá – Mělník   7:8
Bělá – Úvaly 8:7

Na sobotu byl připraven doprovodný program v podobě společného opékání buřtů, vystoupení Dog Dancing a na závěr večera originální ohnivá show.
V neděli nás čekal v tomto turnaji už jen poslední zápas pro umístnění s Kutnou Horou a výborná svíčková k obědu. Tento zápas byl velice bojovný až do úplného konce. Za stavu 7:7 rozhodčí nevěděli, jak zápas rozhodnout. Nakonec rozhodnutí padlo a to na 7metrové hody. Rozhodovali jen  tři hody a vybrán byl Kuba Šídlo, Ondra Vejtruba a Magda Krásná. V tomto zápase výborný brankař Adam Hradiský podržel družstvo a jednu sedmičku chytil. Naše tři sedmičky rozvlnily síť a to znamenalo vítězství.  Konečné pořadí 15místo celkově.

Konečné pořadí Megacup Minihandball Liberec 2017

22. HÁZENÁ MĚLNÍK II
23. TJ SLAVOJ DĚČÍN
24. 1. SC BOHUMÍN 98

Na nedělní krásný den byl ještě vsunut mini turnaj se systémem 4+1, kde se přihlásilo 9 týmů.

Zruč n/S, Bohumín, Lovosice, Bělá, Děčín, Liberec, Varnsdorf, Úvaly, Kutná Hora.

Na tomto turnaji se nám dařilo výborně a 4 zápasy rozhodly. Sokol Bělá pod Bezdězem celkové 2 místo.

Zápasy:

Bělá – Děčín   8:3
Bělá – Liberec  11:2
Bělá – Úvaly   6:3
Bělá – Lovosice   3:4

Turnaj se nám velice líbil a vydařil. Na tři náročné dny budeme určitě vzpomínat a těšit se na příští rok. Na turnaj megamini Liberec jsme měli málo času trénovat, protože se dohrávali jarní mistrovské turnaje žactva. Už dnes víme, že se v příštím roce opět zúčastníme, lépe připravíme a budeme více trénovat. Poděkování patří všem hráčům, kteří ukázali, jak Sokol Bělá pod Bezdězem válí a umí se prezentovat. Za podporu děkuji oddílu házené Bělá pod Bezdězem. Nesmím zapomenout na diváckou a fanouškovskou kulisu z řad rodičů.
Poděkování za zajištění dopravy po celé tři dny patří p. Loukotkovi, Šídlovi a p. Flanderkové.
S pozdravem Hríb Ivan

nábor dětí

Každé úterý a čtvrtek od 15:00 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Nigrín Jiří (19)

Sojka Michal (16)