oddíl házené | minižáci

Turnaj Mělník 21.5.2017

Turnaj Mělník 21.5.2017 kategorie přípravka

Sestava: věková kategorie 2008-2009 přípravka
Lébl Pavel, Urbánek Jan, Krejčík Václav, Hryz Ondra, Kerbl Vojta, Pecová Vaneska, Hríb Lukáš, Bernard Tomáš, Loukotka Patrik.

Soupeři:
Mělník 2, Mělník 1, Mělník 3, Kolín, Zruč 1.

Zápasy:
Bělá – Mělník2   6:2
Bělá – Mělník1   10:0
Bělá – Kolín   6:6
Bělá – Mělník3   7:3
Bělá – Zruč1   7:2

Hrálo se systémem 4+1 s časem 1 x 8min. a následné nájezdy.

K mému družstvu nemám pomalu co říct, protože by se to skládalo jen a jen ze samé chvály. Velikánskou radost mi udělali úplně všichni, předvedli ukázněnost, disciplínu a obrovskou bojovnost. Celý tým táhl za jeden provaz a to se vše odrazilo na výsledcích utkání. Moc mě potěšil Pavel Lébl který je šikovný a našel se nám jako nebojácný brankař. Nastřílel 3branky ze samostatných nájezdů. Honzík Urbánek ve své premiéře na turnaji předvedl, že si to náramně užívá. Nastřílel 1 branku ve hře a 2 branky z nájezdů. Váša Krejčík u kterého byla velká snaha dát branku se vyplatila. Nastřílel 2 branky ve hře a 3 z nájezdů. Pro Ondru Hryze první turnaj byl velkou neznámou, ale přesto se mu podařilo vstřelit 1branku z nájezdů. Do budoucna bude potřebným a bojovným hráčem. Kerbl Vojta taktéž začínající šikovný házenkář, který vstřelil 4 branky z nájezdů. Moc nás mrzí, že se při posledním zápase zranil. Doufám, že bude v pořádku. Vaneska Pecová naše tentokrát jediná hráčka. Lítá mezi klukakama jako ryba ve vodě a svou obětavostí nastřílela 5 branek ve hře a 2 branky z nájezdů. Lukáš Hríb opět bojovný a nebojí se žádného souboje. Nastřílel ve hře 14branek a z nájezdů 4branky. Tomajda Bernard sice pomalejší, ale obránce bude velice silný. Při soustředění na hru zastaví snad každého. Rozvlnil síť soupeře ve hře1 brankou a z nájezdů 4 krát. Poslední náš lišák, rychlí a mršný Paťa Loukotka. Svým skvělým pohybem zaslouženě propálil soupeřova brankaře ve hře 13 krát a z nájezdů 3 krat. Podtrženo, ale znovu děkuji za skvělý den a předvedenou hru všem mým hráčům.

Poděkování za dopravu letí p. Léblovi, a Hryzovi. Ostatním rodičům, kteří přijeli fandit, děkuji za pomoc, podporu, ale hlavně za skvělou a hlučnou kulisu.
Trenér Hríb Ivan.

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Beran Stanislav (41)

Beranová Tereza (16)