oddíl házené | minižáci

Turnaj mini 4+1 Kutná Hora 13.5.2017

Turnaj mini Kutná Hora 13.5.2017

Zůčastnění: Příbram, Mělník 1, Kutná Hora, Kolín 2, Zruč 2

Sestava: Šídlo Jakub, Hradiský Adam, Beranová Verča, Kettner Filip, Hríb Lukáš, Loukotka Patrik, Flanderka Adam, Ondráček Vojta.

Hrálo se na venkovním hřišti v Kutné Hoře  systémem 4+1 s časem 1x13min za krásného počasí.

Družstvo bylo poskládáno tak, aby věkově souhlasilo pro hru minižactva. Byl jsem velice nadšen i  z hráčů, kteří věkově spadají do přípravky. Do žactva se nám vrátili sourozenci Hradiský,  Adam nám hned pomohl na tomto turnaji a vstřelil 1 branku. Stejně tak Filda Kettner taktéž jedna branka, ale on pomáhal také jako brankař. Brankařkou se stala na poslední dva zápasy Verča Beranová a do té doby nastřílela 6 branek. Nejvíce nám ovšem pomohl Jakub Šídlo, jako nejšikovnější pro rozehrání míče a přihrávku pro méně zkušené. Sám nastřílel 17 branek. Skvělých 8 branek nastřílel Adam Flanderka, který začína být stále lepší a myslím, že ho to i baví. Loukotka Patrik velice šikovný a užitečný hráč. Rychlý, mršný a přemýšlí o správném pohybu. Nastřílel 3branky. Snaživý a bojovný hráč je Lukáš Hríb, který nastřílel 4 branky. Hráč Vojta Ondráček každou hru velice prožívá a nestíhá vnímat nic jiného. Toto oceňuji, ale musí vnímat i trenéra. Velice užitečný, vstřelil 2branky. Všem patří za bojovnost pochvala, taky proto vezeme čtyři vítězství a jednu malou prohru.

Zápasy:

Bělá – Příbram   9:5
Bělá – Mělník1   7:5
Bělá – KH   7:8
Bělá – Kolín2   9:0
Bělá – Zruč1   9:1

Ještě jednou děkuji všem hráčům. Městu a rodičům za pomoc s dopravou a vytvoření divácké kulisy.
Trenér Hríb Ivan

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (25)

Galetka Jiří (18)