TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | minižáci

 
 
 
 

Sokol Bělá / minižáci / články / Turnaj mini 4+1 Kutná Hora 13.5.2017

téma: minižáci | autor: IvanHrib | datum: pondělí 22.5.2017 | zobrazeno: 734x

Turnaj mini 4+1 Kutná Hora 13.5.2017

 


Turnaj mini Kutná Hora 13.5.2017


Zůčastnění: Příbram, Mělník 1, Kutná Hora, Kolín 2, Zruč 2


Sestava: Šídlo Jakub, Hradiský Adam, Beranová Verča, Kettner Filip, Hríb Lukáš, Loukotka Patrik, Flanderka Adam, Ondráček Vojta.


Hrálo se na venkovním hřišti v Kutné Hoře  systémem 4+1 s časem 1x13min za krásného počasí.


Družstvo bylo poskládáno tak, aby věkově souhlasilo pro hru minižactva. Byl jsem velice nadšen i  z hráčů, kteří věkově spadají do přípravky. Do žactva se nám vrátili sourozenci Hradiský,  Adam nám hned pomohl na tomto turnaji a vstřelil 1 branku. Stejně tak Filda Kettner taktéž jedna branka, ale on pomáhal také jako brankař. Brankařkou se stala na poslední dva zápasy Verča Beranová a do té doby nastřílela 6 branek. Nejvíce nám ovšem pomohl Jakub Šídlo, jako nejšikovnější pro rozehrání míče a přihrávku pro méně zkušené. Sám nastřílel 17 branek. Skvělých 8 branek nastřílel Adam Flanderka, který začína být stále lepší a myslím, že ho to i baví. Loukotka Patrik velice šikovný a užitečný hráč. Rychlý, mršný a přemýšlí o správném pohybu. Nastřílel 3branky. Snaživý a bojovný hráč je Lukáš Hríb, který nastřílel 4 branky. Hráč Vojta Ondráček každou hru velice prožívá a nestíhá vnímat nic jiného. Toto oceňuji, ale musí vnímat i trenéra. Velice užitečný, vstřelil 2branky. Všem patří za bojovnost pochvala, taky proto vezeme čtyři vítězství a jednu malou prohru.


Zápasy:


Bělá – Příbram   9:5
Bělá – Mělník1   7:5
Bělá – KH   7:8
Bělá – Kolín2   9:0
Bělá – Zruč1   9:1


Ještě jednou děkuji všem hráčům. Městu a rodičům za pomoc s dopravou a vytvoření divácké kulisy.
Trenér Hríb Ivan
 

Přiložené fotky

nábor mládeže

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

7.10.

Roubal Jiří (25)

13.10.

Galetka Jiří (18)

13.10.

Renza Václav (40)

17.10.

Švec Stanislav (41)

22.10.

Smejkal Josef (19)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková