oddíl házené | minižáci

Sokol Bělá / minižáci / články / Turnaj Bělá pod Bezdězem 25.3.2017

téma: minižáci | autor: IvanHrib | datum: úterý 11.4.2017 | zobrazeno: 1959x

Turnaj Bělá pod Bezdězem 25.3.2017

Turnaj nejmenších bělských házenkářů a házenkářek.

Turnaj se odehrál v Městské hale Bělá pod Bezdězem. Protože je těžké najít volné termíny v rozjeté jarní soutěži, přesto se dokázalo sestavit 6 úžasných bojovných týmů: Nábor žactva do oddílu házené v Bělé pod Bezdězem má úspěch, proto se podařilo sestavit dvě družstva Sokolu Bělá. Někteří okusili první start na turnaji a podle mého velice úspěšně. Trenéři se budeme snažit hráče udržet, poznávat více házenou, učit kolektivní hru a zpříjemnit čas na trénincích.

Zúčastnění:
Mělník 1, Mělník 2, Mělník 3, Sokol Bělá 1, Sokol Bělá 2, Úvaly.

Sestava Sokol Bělá 1: trenér Hríb Ivan
Pecová Vanesa, Loukotka Patrik, Hríb Lukáš, Ondráček Vojta, Bernard Tomáš, Flanderka Adam, Švarc Filip, Fiala Lukáš

Sestava Sokol Bělá 2: trenér Zumrová Zuzana
Erbenová Kačka, Erben Pepa, Šnokhousová Lucka, Nigrínová Natála, Vlastová Jana, Vacková Kristýna, Krejčík Václav, Lébl Pavel, Urbánek Honza, Hentek Vojta.

Hrálo se systémem 4+1 s hrací dobou 1x10min. s následnými nájezdy. Nájezdy po každém zápase jsme doplnili z toho důvodu, že každý hráč ukáže, co vše se už naučil a je pravděpodobnost vstřelení branky.
Turnaje dětem přináší velice hodně, proto jsem rozhodnutý vyrazit i na jiné turnaje k partnerským oddílům. Jedná se o turnaje, které již na stránkách prezentuji. Pro velký úspěch turnaje v Bělé, uspořádáme určitě v jarní části ještě jeden a termín brzy upřesním.
Na turnaji vůbec nešlo o to vyhrát, ale ukázat, jak nás házená baví, ukázat pokroky a hlavně změřit síly s ostatními soupeři.
Na závěr největší poděkování patří mému družstvu, které hrálo disciplinovaně a podle společně domluvených pravidel. Věřím, že v nejbližší době se rozšíříme o další hráče a budeme úspěšně, jako na tomto turnaji své umění, pokroky, bojovnost a radost ze hry prezentovat. Z hráčů mám velkou radost a mě samotného velice nabíjí do dalších činností.

Děkuji všem fandícím za úžasnou kulisu turnaje. Děkuji za pomoc na turnaji manželům Šandovým, Magdě Foltýnové, Zuzaně Zumrové.
Poděkování letí p. Ondráčkovi za pořízení fotodokumentace a V.Renzovi za zajištění občerstvení.
Pokud by měl někdo zájem o foto, není problém. Mohu poskytnout nebo jen nechat k nahlédnutí.  Webové stránky jsou limitované, proto je zde jen část. Fotografií je dostatek a jsou všechny úžasné. .
Hríb Ivan

6.4. | 09:00