TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | minižáci

 
 
 
 

Sokol Bělá / minižáci / články / Turnaj Bělá pod Bezdězem 25.3.2017

téma: minižáci | autor: IvanHrib | datum: úterý 11.4.2017 | zobrazeno: 1107x

Turnaj Bělá pod Bezdězem 25.3.2017

 


Turnaj nejmenších bělských házenkářů a házenkářek.


Turnaj se odehrál v Městské hale Bělá pod Bezdězem. Protože je těžké najít volné termíny v rozjeté jarní soutěži, přesto se dokázalo sestavit 6 úžasných bojovných týmů: Nábor žactva do oddílu házené v Bělé pod Bezdězem má úspěch, proto se podařilo sestavit dvě družstva Sokolu Bělá. Někteří okusili první start na turnaji a podle mého velice úspěšně. Trenéři se budeme snažit hráče udržet, poznávat více házenou, učit kolektivní hru a zpříjemnit čas na trénincích.


Zúčastnění:
Mělník 1, Mělník 2, Mělník 3, Sokol Bělá 1, Sokol Bělá 2, Úvaly.


Sestava Sokol Bělá 1: trenér Hríb Ivan
Pecová Vanesa, Loukotka Patrik, Hríb Lukáš, Ondráček Vojta, Bernard Tomáš, Flanderka Adam, Švarc Filip, Fiala Lukáš


Sestava Sokol Bělá 2: trenér Zumrová Zuzana
Erbenová Kačka, Erben Pepa, Šnokhousová Lucka, Nigrínová Natála, Vlastová Jana, Vacková Kristýna, Krejčík Václav, Lébl Pavel, Urbánek Honza, Hentek Vojta.

 

Hrálo se systémem 4+1 s hrací dobou 1x10min. s následnými nájezdy. Nájezdy po každém zápase jsme doplnili z toho důvodu, že každý hráč ukáže, co vše se už naučil a je pravděpodobnost vstřelení branky.
Turnaje dětem přináší velice hodně, proto jsem rozhodnutý vyrazit i na jiné turnaje k partnerským oddílům. Jedná se o turnaje, které již na stránkách prezentuji. Pro velký úspěch turnaje v Bělé, uspořádáme určitě v jarní části ještě jeden a termín brzy upřesním.              
Na turnaji vůbec nešlo o to vyhrát, ale ukázat, jak nás házená baví, ukázat pokroky a hlavně změřit síly s ostatními soupeři.
Na závěr největší poděkování patří mému družstvu, které hrálo disciplinovaně a podle společně domluvených pravidel. Věřím, že v nejbližší době se rozšíříme o další hráče a budeme úspěšně, jako na tomto turnaji své umění, pokroky, bojovnost a radost ze hry prezentovat. Z hráčů mám velkou radost a mě samotného velice nabíjí do dalších činností.

Děkuji všem fandícím za úžasnou kulisu turnaje. Děkuji za pomoc na turnaji manželům Šandovým, Magdě Foltýnové, Zuzaně Zumrové.
Poděkování letí p. Ondráčkovi za pořízení fotodokumentace a V.Renzovi za zajištění občerstvení.
Pokud by měl někdo zájem o foto, není problém. Mohu poskytnout nebo jen nechat k nahlédnutí.  Webové stránky jsou limitované, proto je zde jen část. Fotografií je dostatek a jsou všechny úžasné. .
Hríb Ivan

Přiložené fotky

nábor mládeže

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

7.10.

Roubal Jiří (26)

13.10.

Galetka Jiří (19)

13.10.

Renza Václav (41)

17.10.

Švec Stanislav (42)

22.10.

Smejkal Josef (20)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková