oddíl házené | minižáci

téma: minižáci | autor: IvanHrib | datum: úterý 21.3.2017 | zobrazeno: 489x

Turnaj Kolín

Turnaj výběr mini – Kolín

Sestava: Beranová Verča, Pecová Vaneska, Loukotka Patrik, Hríb Lukáš, Heinsch Matyas, Zumr Zdeněk, Hradiský Adam.

Turnaj se odehrál systéme 4+1 s hrací dobou 1x10min.
S touto sestavou se nám podařilo nezaváhat ani v jednom zápase.

Zápasy:
Bělá : Pardubice   11:9
Bělá : Kolín    15:5
Bělá : Jičín    9:5
Bělá : KH    12:5
Bělá : Varnsdorf    11:5

Něco k hráčům:

Protože se Verča Beranová dobře vyspala, tak nám i velice dobře hlídala branku a za záda nechala spadnout jen pár branek. Nejvíce střelecky se prosadil Maty Heinsch, který jako nejvíce nastřílel 25 branek. Hradiský Adam, který byl bohužel na posledním turnaji.  Je velice šikovný klučina nastřílel jako druhý nejvíce branek a to 13branek. Dále Zdenek Zumr nastřílel 11 branek, kde se mu  nejvíce podařil 1 zápas . Se 6 brankami se prosadil i o hlavu menší Lukáš Hríb. Super pěkné 2 branky s pozice křídla zavěsila při své bojovnosti naše dračice Vaneska Pecová. Patriík Loukatka na turnaj tentokrát odjel lehce unavený, přesto jednou zavěsil.

Poděkování patří všem hráčům a za podporu děkuji zúčastněným rodičům.

nábor dětí

Každé úterý a čtvrtek od 15:00 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Nigrín Jiří (19)

Sojka Michal (16)