TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | minižáci

 
 
 
 

Sokol Bělá / minižáci / články / Turnaj Kutná Hora 28.1.2017

téma: minižáci | autor: IvanHrib | datum: úterý 7.2.2017 | zobrazeno: 991x

Turnaj Kutná Hora 28.1.2017

 


Turnaj Kutná Hora 28.1.2017


Sestava: Pecová Vaneska, Hradiská Bianka, Loukotka Patrik, Hríb Lukáš, Švarc Filip, Ondráček Vojta, Krejčík Vašek


Účastníci: KH-1,2,3, Úvaly, Trhový Štěpánov, Zruč, Zbraslavice, Sokol Bělá.


Turnaj se hrál systémem 4+1 bez ukazatele skore 1x10min plus každý hráč absolvoval individuální nájezd. Nájezdy se po třech zápasech zrušily pro nedostatek času. Docela chaoticky se přebíhalo z jednoho hřiště na druhé, ale tentokrát jsme žádný zápas nepřehlédli. Všech 7 zápasů jsme odehráli s velice příznivou bilancí.


Zápasy:


Bělá - Úvaly                7:4  po nájezdech 3:2 ( Hríb, Bernard, Švarc )
Bělá – KH-3              15:1  po nájezdech 7:0 (Hríb, Pecová, Ondráček, Bernard, Švarc, Krejčík, Hradiská)
Bělá – Trhový Šť.     10:5  po nájezdech 3:2 ( Hríb, Pecová, Švarc)
Bělá – KH-1               5:8
Bělá – KH-2               7:4
Bělá – Zruč              12:8
Bělá – Zbraslavice     4:8


Něco k hráčům:
Po tomto turnaji nemám nikomu co vytknout. Všichni se rvali po vítěztví. Vzal jsem i hráče, kteří zatím moc turnajů neabsolvovali a přesto se velice aktivně zapojili. Jeden z nich byl Vašek Krejčík ml.,který chtěl chytat a zhostil se toho dobře. Do hry se taky dostal, sice branku nestřelil, ale za to v samostatných nájezdech soupeřovu síť s 1brankou rozvlnil. Další nováček Filip Švarc se střídal v brance a kdyby jsme snad hráli další zápasy, tak mu to půjde ještě lépe. V posledních dvou zápasech bránu velice dobře střežil. V samostatných nájezdech dal 3branky. Naopak nejstarší a nejzkušenější hráčka Bianka Hradiská s 1 brankou z nájezdů + 7brankami v zápase ukázala, jak umí bojovat a spoluhráče vystavit k dobrému zakončení. Hríb Lukáš ukázal bojovnost a dokonce předvedl i týmovou a kolektivní hru. Dobrou přihrávkou připravil spoluhráče ke vstřelení branky. Na turnaji nastřílel 20branek + 3 z nájezdů. Vaneska Pecová tentokrát nastřílela 3 branky ze hry + 2 branky ze samostatných nájezdů. Po hřišti se naběhala a neustále vyhledávala nejvhodnější střeleckou pozici. Vaneska je velký talent a přínos do házené. Budeme trénovat střelbu, ale hlavně papání ať nám zesílí :-). Stále šikovnější je Patrik Loukotka. Nastřílel 11branek ze hry. Páťa je rychlý, mršný, bojovný, ale hlavně nejlepší při uvolňování od hráče. Úmí dobře najít volnou pozici a tím zároveň i střeleckou. Vojta Ondráček na turnaji skvěle zahrál. Je to nebojácný hráč a půjde do každého souboje. Nastřílel 12 branek ze hry +1 ze samostatných nájezdů. Nejvíce se mu vydařil druhý zápas, kde nastřílel ze všech nejvíce a to 5branek v zápase a to přidal i nájezd. Nesmím zapomenout na Tomáše Bernarda, který se turnaje konečně dočkal, protože marodil. Ještě, že se uzdravil, protože na turnaji velice pomohl a sám nastřílel 5 krásných branek ve hře a k tomu přidal 2branky ze samostatných nájezdů. Tomáš je spíše obranář a právě na tom musíme zapracovat, aby se hráči nevystavovali zbytečným faulům. To je vše na trenérovi aby ukázal, jak se k protihráčům stavět.


Moc děkuji rodičům za pomoc s dopravou a navíc p. Ondráčkovi za pořízení foto.
 

Přiložené fotky

nábor mládeže

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.5.

Husáková Vladimíra (21)

4.5.

Šídlo Jiří (18)

9.5.

Hendrych Martin (42)

13.5.

Opustil Tomáš (39)

16.5.

Rejnartová Anna (30)

18.5.

Myšák Jan (23)

21.5.

Hradiský Lukáš (16)

21.5.

Šírek Jaroslav (26)

24.5.

Chvalná Martina (29)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková