TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | minižáci

 
 
 
 

Sokol Bělá / minižáci / články / Turnaj Kutná Hora 28.1.2017

téma: minižáci | autor: IvanHrib | datum: úterý 7.2.2017 | zobrazeno: 695x

Turnaj Kutná Hora 28.1.2017

 


Turnaj Kutná Hora 28.1.2017


Sestava: Pecová Vaneska, Hradiská Bianka, Loukotka Patrik, Hríb Lukáš, Švarc Filip, Ondráček Vojta, Krejčík Vašek


Účastníci: KH-1,2,3, Úvaly, Trhový Štěpánov, Zruč, Zbraslavice, Sokol Bělá.


Turnaj se hrál systémem 4+1 bez ukazatele skore 1x10min plus každý hráč absolvoval individuální nájezd. Nájezdy se po třech zápasech zrušily pro nedostatek času. Docela chaoticky se přebíhalo z jednoho hřiště na druhé, ale tentokrát jsme žádný zápas nepřehlédli. Všech 7 zápasů jsme odehráli s velice příznivou bilancí.


Zápasy:


Bělá - Úvaly                7:4  po nájezdech 3:2 ( Hríb, Bernard, Švarc )
Bělá – KH-3              15:1  po nájezdech 7:0 (Hríb, Pecová, Ondráček, Bernard, Švarc, Krejčík, Hradiská)
Bělá – Trhový Šť.     10:5  po nájezdech 3:2 ( Hríb, Pecová, Švarc)
Bělá – KH-1               5:8
Bělá – KH-2               7:4
Bělá – Zruč              12:8
Bělá – Zbraslavice     4:8


Něco k hráčům:
Po tomto turnaji nemám nikomu co vytknout. Všichni se rvali po vítěztví. Vzal jsem i hráče, kteří zatím moc turnajů neabsolvovali a přesto se velice aktivně zapojili. Jeden z nich byl Vašek Krejčík ml.,který chtěl chytat a zhostil se toho dobře. Do hry se taky dostal, sice branku nestřelil, ale za to v samostatných nájezdech soupeřovu síť s 1brankou rozvlnil. Další nováček Filip Švarc se střídal v brance a kdyby jsme snad hráli další zápasy, tak mu to půjde ještě lépe. V posledních dvou zápasech bránu velice dobře střežil. V samostatných nájezdech dal 3branky. Naopak nejstarší a nejzkušenější hráčka Bianka Hradiská s 1 brankou z nájezdů + 7brankami v zápase ukázala, jak umí bojovat a spoluhráče vystavit k dobrému zakončení. Hríb Lukáš ukázal bojovnost a dokonce předvedl i týmovou a kolektivní hru. Dobrou přihrávkou připravil spoluhráče ke vstřelení branky. Na turnaji nastřílel 20branek + 3 z nájezdů. Vaneska Pecová tentokrát nastřílela 3 branky ze hry + 2 branky ze samostatných nájezdů. Po hřišti se naběhala a neustále vyhledávala nejvhodnější střeleckou pozici. Vaneska je velký talent a přínos do házené. Budeme trénovat střelbu, ale hlavně papání ať nám zesílí :-). Stále šikovnější je Patrik Loukotka. Nastřílel 11branek ze hry. Páťa je rychlý, mršný, bojovný, ale hlavně nejlepší při uvolňování od hráče. Úmí dobře najít volnou pozici a tím zároveň i střeleckou. Vojta Ondráček na turnaji skvěle zahrál. Je to nebojácný hráč a půjde do každého souboje. Nastřílel 12 branek ze hry +1 ze samostatných nájezdů. Nejvíce se mu vydařil druhý zápas, kde nastřílel ze všech nejvíce a to 5branek v zápase a to přidal i nájezd. Nesmím zapomenout na Tomáše Bernarda, který se turnaje konečně dočkal, protože marodil. Ještě, že se uzdravil, protože na turnaji velice pomohl a sám nastřílel 5 krásných branek ve hře a k tomu přidal 2branky ze samostatných nájezdů. Tomáš je spíše obranář a právě na tom musíme zapracovat, aby se hráči nevystavovali zbytečným faulům. To je vše na trenérovi aby ukázal, jak se k protihráčům stavět.


Moc děkuji rodičům za pomoc s dopravou a navíc p. Ondráčkovi za pořízení foto.
 

Přiložené fotky

nábor mládeže

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

7.10.

Roubal Jiří (25)

13.10.

Galetka Jiří (18)

13.10.

Renza Václav (40)

17.10.

Švec Stanislav (41)

22.10.

Smejkal Josef (19)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková