TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | minižáci

 
 
 
 

Sokol Bělá / minižáci / články / Poslední trénink vroce 2016

téma: minižáci | autor: IvanHrib | datum: středa 21.12.2016 | zobrazeno: 682x

Poslední trénink vroce 2016

 


Poslední vánoční trénink v roce 2016

 

Trénink, který se nesl ve ve vánoční atmosféře s občerstvení a koledy se velice líbil a povedl. Nejpříjemněší pro děti určitě byla přítomnost rodičů a za to moc všem děkuji. Velká bojovnost a hravost dětí se ukázala ve sportovní disciplíně, kde proti rodičům ukázali, jak rádi vyhrávají. Nechyběla soutěž na čas, ale hlavně o šampanské, kde byla dravost ještě větší. Tohoto se samozřejmně zúčastnili i rodiče, kde byla taky znát super soutěživost, ale časy dětí překonány nebyly :-). Závěr tréninku musel být také o házené, proto byl naplánován zápas dětí proti rodičům. V zápase děti ukázali, že už znají, jak se hraje a konečně mohli své tréninkové pokroky rodičům ukázat. Rodiče se sice snažili, ale na své ratolesti, které byli jako kobylky samozřejmně nestačili. Zápas byl ukončen sedmimetrovými hody a zaslouženým občerstvením.

 

Statistika zápasu:

 

žluté karty: rodiče málem - děti  žádná

vyloučení: rodiče jednou - děti žádné

přešlapy: rodiče pořád  - děti žádné

zdržování hry: rodiče pořád - děti v pořádku

sedmimetrové hody: rodiče 2branky - děti 6branek

 

Ještě jednou moc děkuji za skvělou atmosféru, přeji krásné vánoce, bohatého ježíška a hlavně hodně štěstí a zdraví v Novém roce.

Těšíme se na vás už 2.1.2017 ve sportovní hale na prvním tréninku 2017.

 

 

 

Přiložené fotky

nábor mládeže

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

7.10.

Roubal Jiří (25)

13.10.

Galetka Jiří (18)

13.10.

Renza Václav (40)

17.10.

Švec Stanislav (41)

22.10.

Smejkal Josef (19)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková