oddíl házené | minižáci

téma: minižáci | autor: IvanHrib | datum: středa 21.12.2016 | zobrazeno: 614x

Poslední trénink vroce 2016

Poslední vánoční trénink v roce 2016

Trénink, který se nesl ve ve vánoční atmosféře s občerstvení a koledy se velice líbil a povedl. Nejpříjemněší pro děti určitě byla přítomnost rodičů a za to moc všem děkuji. Velká bojovnost a hravost dětí se ukázala ve sportovní disciplíně, kde proti rodičům ukázali, jak rádi vyhrávají. Nechyběla soutěž na čas, ale hlavně o šampanské, kde byla dravost ještě větší. Tohoto se samozřejmně zúčastnili i rodiče, kde byla taky znát super soutěživost, ale časy dětí překonány nebyly :-). Závěr tréninku musel být také o házené, proto byl naplánován zápas dětí proti rodičům. V zápase děti ukázali, že už znají, jak se hraje a konečně mohli své tréninkové pokroky rodičům ukázat. Rodiče se sice snažili, ale na své ratolesti, které byli jako kobylky samozřejmně nestačili. Zápas byl ukončen sedmimetrovými hody a zaslouženým občerstvením.

Statistika zápasu:

žluté karty: rodiče málem - děti  žádná

vyloučení: rodiče jednou - děti žádné

přešlapy: rodiče pořád  - děti žádné

zdržování hry: rodiče pořád - děti v pořádku

sedmimetrové hody: rodiče 2branky - děti 6branek

Ještě jednou moc děkuji za skvělou atmosféru, přeji krásné vánoce, bohatého ježíška a hlavně hodně štěstí a zdraví v Novém roce.

Těšíme se na vás už 2.1.2017 ve sportovní hale na prvním tréninku 2017.

nábor dětí

Každé úterý a čtvrtek od 15:00 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Nigrín Jiří (19)

Sojka Michal (16)