TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | minižáci

 
 
 
 

Sokol Bělá / minižáci / články / Mikulášský turnaj Kutná Hora

téma: minižáci | autor: IvanHrib | datum: středa 14.12.2016 | zobrazeno: 943x

Mikulášský turnaj Kutná Hora

 


Mikulášský turnaj v Kutné Hoře byl pro hráče další velkou zkušenou.


Účastníci: Mělník 2, Kutná Hora 2, Kutná Hora 4, Zruč 1, Kutná Hora 3, Kutná Hora 1, Sokol Bělá.


Turnaj se hrál systémem 4+1 s hrací dobou 1x10min.


Sestava: Flanderka Adam, Fiala Lukáš, Hríb Lukáš, Stoklásková Natála, Pecová Vanesa, Hradiská Bianka.


Výsledky utkání:


Bělá – Mělník 2    12:1
Bělá – KH 2           7:4
Bělá – KH 4           12:3
Bělá – Zruč 1        9:4
Bělá – KH 3           14:0
Bělá – KH 1           4:4


Pro velkou marodku jsme na turnaj málem neodjeli. Protože dětem turnaje přinášejí mnoho zkušeností, sáhl jsem pro hráče odpovídající věkem do ml.ž.  I tak jsme odjeli jen se šesti hráči, ale pro tento systém hry stačí. Nejprve jsem se obával, že s jedním hráčem na střídání bude pro hráče turnaj velká zátěž, ale hrací doba 10min. byla dostatečná a hráči vydrželi všech šest zápasů s přehledem.


Něco k hráčům:


Adam Flanderka klučina na trénincích velice temperamentní, tak na turnajích se velice dlouho rozkoukává. Takovéto turnaje mu pomohou získat větší jistotu. Ve čtvrtém zápase Adam teprve předvedl, co po něm trenér  opravdu chtěl. Pomohl  i v brance, ve které se někteří  hráči střídali. Při působení na hřišti vstřelil 2 branky. Vaneska Pecová se turnaje vůbec nezalekla, prolítala všech šest zápasu. Nabádal jsem hráče na neustálý pohyb a uvolňování. Vanesce tato poslušnost pomohla, proto nastřílela 10branek. Natálka Stoklásková strašně hodná a poslušná hráčka, která sice nepromluví, ale trenéra vnímá, proto nastřílela 3 důležité branky. Hríb Lukáš je hráč, který by byl nejradši u všeho co se na hřišti děje. Ke svému postu se ale vždy vrátí, protože už ví, že by tam chyběl.  I přesto, že se střídal na pozici brankaře, tak družstvu při hraní v poli výrazně pomohl a nastřílel do branky soupeřů 16 branek. Nakonec něco ke zkušenějším a půjčeným hráčům. Lukáš Fiala super pomohl při vybojování míčů, ale hlavně a výrazně při nahrávání. Sám nasřílel  krásných  9branek. Mohl nastřílet více branek, ale i své gólové šance přenechával  spoluhráčům. Výrazně pomohl i v brance, kde se mu v jednom zápase povedlo nepustit ani jednu branku za své záda. Konečně Bianka Hradiská, hráčka, která není vůbec sobecká, neustále nahrávala a spoluhráče vystavovala do super střeleckých pozic. Sama pro svůj tentokrát přehled nastřílela nejvíce a to 18 branek.


Hráčům moc děkuji a těším se na další takto úspěšné turnaje.
Poděkování patří i p. Flanderkovi za pomoc s dopravou.
 

Přiložené fotky

nábor mládeže

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.5.

Husáková Vladimíra (21)

4.5.

Šídlo Jiří (18)

9.5.

Hendrych Martin (42)

13.5.

Opustil Tomáš (39)

16.5.

Rejnartová Anna (30)

18.5.

Myšák Jan (23)

21.5.

Hradiský Lukáš (16)

21.5.

Šírek Jaroslav (26)

24.5.

Chvalná Martina (29)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková