oddíl házené | minižáci

Sokol Bělá / minižáci / články / Turnaj mini 4+1 Jičín

téma: minižáci | autor: IvanHrib | datum: sobota 19.11.2016 | zobrazeno: 1586x

Turnaj mini 4+1 Jičín

Náš první společný turnaj s minkama nám vyšel na jedničku a hráči byli velice spokojeni.

Účastníci:

HBC JIčín I., Sokol Bělá, TJ Příbram, Náchod II.

Hrací doba 2x7min hráčům stačila na velice pozitivní výsledky:

Bělá - Jičín  16 : 16

Bělá - Náchod 16 : 6

Bělá - Příbram  14 : 5

Hráči Sokol Bělá pod Bezdězem:

Heinsch Matyas

Šídlo Jakub

Beranová Verča

Hríb Lukáš

Ondráček Vojta

Loukotka Patrik

Flanderka Adam

Pecová Vaneska

Jednotlivě k hráčům:

Verča Beranová zase opět nezklamala a branku si velice dobře hlídala. Tento turnaj vyšel Kubovi Šídlovi a svou aktivitou nastřílel soupeřům 30 branek. Bojovnost a dravost Matyase Heinsche jsem musel jen obdivovat a chválit. Maty nastřílel 11 branek. Střelecky se prosadil i Lukáš Hríb, který urputně bránil a při velkém nasazení v útoku dostal za soupeřova brankaře 3 góly. Adam Flanderka se v prvním zápase hledal a chvilku ani nevěděl, že je na zápase házený. Vše mi nahradil v druhém zápase kde zavlnil sítí dvakrát. Ondráček Vojta, Loukotka Patrik a Vaneska Pecová sice branky nedali, ale bojovali a neměli k tomu daleko. Páťa je velice mrštný, rychlí a pozorný. U Vojty vidím velký potenciál v bránění, protože svůj post pečlivě hlídal. Vaneska se dostala třikrát do velice slibné situace, ale štěstí bylo na straně sopeřova brankaře.

27.4. | 11:00

Kostelec n. L. 6+1