oddíl házené | mladší žáci

téma: mladší žáci | autor: Pepíno | datum: neděle 20.10.2019 | zobrazeno: 199x

Mladší žáci: 3.turnaj KP - Kolín

MLŽ Kolín

Dne 19.10. jsme se zúčastnili dalšího turnaje v Kolíně. V sestavě Hurta, Balog, Hrib, Pecová, Měšťanová, Sůvová, Loukotka, Dubec, Erben a Výtiska jsme se postupně střetávali s Mělníkem, Kolínem a Úvaly A. Po dvou remízách a jedné prohře, ale po obětavém výkonu byli oba trenéři spokojeni s touto účastí zvášť s tím, že máme jedno z nemladších družstev. To je pro nás veliký přislib do další společné práce a hlavně na domácí turnaj který se koná dne 9.11.2019.  Dětem tímto ještě jednou děkujeme za předvedené výkony a dík patří a řidiči autobusu který nás zdárně odvezl do Kolína a zpět.

pátek 15.11.2019 | autor: IvanHrib

mladší žáci - Turnaj o pohár primátora města Most 22-24.11.2019 pro nedostatek hráčů zrušen. Chystaným dvoudenním turnajem je 30.11.-1.12.2019 turnaj ml.ž.ve Zruči nad Sázavou. Žádáme rodiče o informaci trenérům do 21.11.2019, zda se hráč může zúčastnit. Budeme moci tak včas určit sestavu a zařídit dopravu.

30.11. | 09:00

5.turnaj KP - Zruč

21.12. | 09:00

Předvánoční turnaj ml.ž. Bělá pod Bezdězem

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Kettner Filip (13)

Nauš Radek (22)

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalKempa handballRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková