oddíl házené | mladší žáci

téma: mladší žáci | autor: Pepíno | datum: neděle 20.10.2019 | zobrazeno: 410x

Mladší žáci: 3.turnaj KP - Kolín

MLŽ Kolín

Dne 19.10. jsme se zúčastnili dalšího turnaje v Kolíně. V sestavě Hurta, Balog, Hrib, Pecová, Měšťanová, Sůvová, Loukotka, Dubec, Erben a Výtiska jsme se postupně střetávali s Mělníkem, Kolínem a Úvaly A. Po dvou remízách a jedné prohře, ale po obětavém výkonu byli oba trenéři spokojeni s touto účastí zvášť s tím, že máme jedno z nemladších družstev. To je pro nás veliký přislib do další společné práce a hlavně na domácí turnaj který se koná dne 9.11.2019.  Dětem tímto ještě jednou děkujeme za předvedené výkony a dík patří a řidiči autobusu který nás zdárně odvezl do Kolína a zpět.

středa 5.2.2020 | autor: Pepíno

mladší žáci - Dne 6.2.2020 se koná pro MLŽ prodloužený trénink. V případě možnosti sehrání přátelského utkání bude konec v 18:00. Jinak v 17:30. Zveme všechny hráče MLŽ.

28.3. | 09:00

turnaj KP - Kutná Hora

18.4. | 09:00

turnaj KP - Bělá

16.5. | 09:00

turnaj KP - Kolín

23.5. | 09:00

turnaj KP - Kostelec

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Ziemba Tadeáš (13)

Kastnerová Sára (18)

Vejtruba Ondřej (15)

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalKempa handballRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková