oddíl házené | mladší žáci

Sokol Bělá / mladší žáci / články / Mladší žáci: 2.turnaj KP - Mladá Boleslav

téma: mladší žáci | autor: Pepíno | datum: úterý 8.10.2019 | zobrazeno: 361x

Mladší žáci: 2.turnaj KP - Mladá Boleslav

Dne 6.10.2019 jsme odjeli na další turnaj k našim sousedům do Mladé Boleslavi kde byli naším soupeřem Mladá Boleslav, Mělník a Libčice. Nastoupili jsme v sestavě, Měšťanová, Pecová, Hrib, Hurta, Balog, Loukotka, Flanderka, Hentek, Múller, Erben, Výtiska, Dubec a Bernard. Přes poměrně velikou bojovnost se našemu mužstvu nedařilo tak jak bychom si představovali a přáli. Ze tří utkání jsme dvě prohráli a pouze nováčka z Libčic jsme porazili. Jde o to, že i když jsme do zápasů dávali veškeré úsilí tak nás zradilo nemalé množství zbytečných ztrát míče a mnoho neproměněných sedmimetrových hodů. Bohužel jsme nastoupili bez opory Jirky Smékala který se rozhodl ukončit činnost v klubu házené a věnovat se jiným sportům. Přesto, že je to pro nás veliká ztráta tak Jirkovi přejeme hodně zdaru v další sportovní činnosti. Závěrem chceme poděkovat p. Dubcové a p. Loukotkové za pomoc při přepravě našeho mužstva na tento turnaj.

středa 5.2.2020 | autor: Pepíno

mladší žáci - Dne 6.2.2020 se koná pro MLŽ prodloužený trénink. V případě možnosti sehrání přátelského utkání bude konec v 18:00. Jinak v 17:30. Zveme všechny hráče MLŽ.

28.3. | 09:00

turnaj KP - Kutná Hora

18.4. | 09:00

turnaj KP - Bělá

16.5. | 09:00

turnaj KP - Kolín

23.5. | 09:00

turnaj KP - Kostelec

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Ziemba Tadeáš (13)

Kastnerová Sára (18)

Vejtruba Ondřej (15)

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalKempa handballRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková