oddíl házené | mladší žáci

Sokol Bělá / mladší žáci / články / Další turnaj

téma: mladší žáci | autor: Pepíno | datum: úterý 8.10.2019 | zobrazeno: 58x

Další turnaj

Dne 6.10.2019 jsme odjeli na další turnaj k našim sousedům do Mladé Boleslavi kde byli naším soupeřem Mladá Boleslav, Mělník a Libčice. Nastoupili jsme v sestavě, Měšťanová, Pecová, Hrib, Hurta, Balog, Loukotka, Flanderka, Hentek, Múller, Erben, Výtiska, Dubec a Bernard. Přes poměrně velikou bojovnost se našemu mužstvu nedařilo tak jak bychom si představovali a přáli. Ze tří utkání jsme dvě prohráli a pouze nováčka z Libčic jsme porazili. Jde o to, že i když jsme do zápasů dávali veškeré úsilí tak nás zradilo nemalé množství zbytečných ztrát míče a mnoho neproměněných sedmimetrových hodů. Bohužel jsme nastoupili bez opory Jirky Smékala který se rozhodl ukončit činnost v klubu házené a věnovat se jiným sportům. Přesto, že je to pro nás veliká ztráta tak Jirkovi přejeme hodně zdaru v další sportovní činnosti. Závěrem chceme poděkovat p. Dubcové a p. Loukotkové za pomoc při přepravě našeho mužstva na tento turnaj.

čtvrtek 3.10.2019 | autor: Pepíno

mladší žáci - Dne 6.10.2019 se jede na turnaj do MB. Sraz hráčů je v 8:00 před halou. Dostaví se: Měšťanová, Pecová, Loukotka, Dubec, Výtiska, Hurta, Balog, Erben, Flanderka, Bernard, Hentek, Múller, Hrib?. Doprava: p. Dubcová, p. Loukotková, p. Hrib, p. Kočí

19.10. | 09:00

3.turnaj KP - Kolín

9.11. | 09:00

4.turnaj KP - Bělá

30.11. | 09:00

5.turnaj KP - Zruč

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (27)

Renza Václav (42)

Švec Stanislav (43)

Smejkal Josef (21)