oddíl házené | mladší žáci

Sokol Bělá / mladší žáci / články / Konečně

téma: mladší žáci | autor: Pepíno | datum: neděle 22.9.2019 | zobrazeno: 139x

Konečně

Po měsíční přípravě jsme se konečně dočkali a tuto neděli odjeli na první turnaj MLŽ do Libčic nad Vltavou.Bohužel nám chyběl Jirka Smékal, jeden z tahounů mužstva a na poslední chvíli onemocněný Dominik Výtiska. I přes tento nepříznivý stav se  mužstvo snažilo bojovat, avšak byla na něm vidět nerozehranost s plno nepřesnostmi a problémy hlavně na přihrávce. Na druhou stránku ale i s občasnými záblesky dobré házené. Přes tyto všechny potíže jsme dva zápasy vyhráli a jeden prohráli, ale s podaným výkonem nelze panovat moc velká spokojenost. V tomto roce nás čekají ještě tři turnaje ( kterých se pravděpodobně nezůčastní Smékal ) a tak pevně věříme, že naše výkony budou mít co se týká herního projevu stoupající tendenci. V nejbližších dnech nás čeká přípravný zápas s Kostelcem a už tam bychom chtěli podat zlepšený výkon a tím navázat na dobré herní výkony loňského roku.

čtvrtek 3.10.2019 | autor: Pepíno

mladší žáci - Dne 6.10.2019 se jede na turnaj do MB. Sraz hráčů je v 8:00 před halou. Dostaví se: Měšťanová, Pecová, Loukotka, Dubec, Výtiska, Hurta, Balog, Erben, Flanderka, Bernard, Hentek, Múller, Hrib?. Doprava: p. Dubcová, p. Loukotková, p. Hrib, p. Kočí

19.10. | 09:00

3.turnaj KP - Kolín

9.11. | 09:00

4.turnaj KP - Bělá

30.11. | 09:00

5.turnaj KP - Zruč

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (27)

Renza Václav (42)

Švec Stanislav (43)

Smejkal Josef (21)