oddíl házené | mladší žáci

Sokol Bělá / mladší žáci / články / Mimořádný trénink

téma: mladší žáci | autor: Pepíno | datum: pondělí 2.9.2019 | zobrazeno: 145x

Mimořádný trénink

Dne 24.8.2019 se konal mimořádný trénink kde se v rámci fyzické přípravy naše mužstvo vydalo na zdolání Riegrovy stezky ze Semil do Spálova. Přes poměrné teplo a i díky dlouhému cestování vlakem se jednalo o docela náročný výlet. Díky zajímavému putování okolo Jizery a dobrému jídlu ve Spálově se dětem líbilo i malé ochlazení v Jizeře na závěr výletu. Škoda jen, že se zůčastnilo pouze 9 dětí když několik dětí bylo omluveno, ale z ostatních si někteří ani nepřečetli na stránkách, že se tento výlet bude konat. Myslíme si, že se výlet líbil a pokud připravíme něco podobného, že se dětí sejde více.

čtvrtek 3.10.2019 | autor: Pepíno

mladší žáci - Dne 6.10.2019 se jede na turnaj do MB. Sraz hráčů je v 8:00 před halou. Dostaví se: Měšťanová, Pecová, Loukotka, Dubec, Výtiska, Hurta, Balog, Erben, Flanderka, Bernard, Hentek, Múller, Hrib?. Doprava: p. Dubcová, p. Loukotková, p. Hrib, p. Kočí

19.10. | 09:00

3.turnaj KP - Kolín

9.11. | 09:00

4.turnaj KP - Bělá

30.11. | 09:00

5.turnaj KP - Zruč

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (27)

Renza Václav (42)

Švec Stanislav (43)

Smejkal Josef (21)