oddíl házené | mladší žáci

Sokol Bělá / mladší žáci / články / Turnaj mladšího žactva - Bělá 27.4.2019

téma: mladší žáci | autor: IvanHrib | datum: úterý 7.5.2019 | zobrazeno: 60x

Turnaj mladšího žactva - Bělá 27.4.2019

V sobotu 27.4. naši mladší žáci sehráli další turnaj středočeského kraje.

Pro nás to byl zároveň turnaj poslední. Tentokrát jsme přivítali ostatní týmy na domácím území.

Postupně jsme se utkali s týmy Mladé Boleslavi, Kostelce nad Labem, Úval B a Zruče nad Sázavou.

Sestava:

Jakub Holec, Ondra Vejtruba, Richard Koleška, Tadeáš Ziemba, Matyáš Heinsch, Jakub Šídlo, Vojta Kerbl, Daniel Robotka,Vítek Holec, Lukáš Fiala, Filip Ketner.

20:5 (9:0)

Naše první utkání na turnaji bylo úplně jiné než v předchozích turnajích. V osobní obraně kluci výborně odebírali soupeři míče a do ničeho je moc nepouštěli. Velmi jistě zachytal Vojta, který ve svém úseku dostal jen jeden gól a chytil i sedmičku. V poločase se brankáři vystřídali a i Fiip se předvedl několika pěknými zákroky. I když kluci v útoku polevili, začali situace přehrávat, svůj náskok postupně zvětšovali.

Ondra 4(2), Maty 4(2), Kuba Š. 7(2), Kuba H. 1(1), Ríša 1, Dan 1(1), Vítek 1, Lukáš 1(1)

26:3 (6:1)

Ve druhém zápase se obraz hry neměnil. Kluci velmi dobře bránili a přesně zakončovali. Většinu rychlých útoků zakončoval Ondra. To je málo. Je třeba, aby bylo pro přihrávku více variant. Vysokou úspěšnost si drželi oba brankáři (to platí i pro zbytek turnaje).

Ondra 9(4), Maty 6, Kuba Š. 2, Tadeáš 4, Kuba H. 1(1), Ríša 2(1), Dan 1, Lukáš 1,

25:10 (6:0)

Zápas proti Úvalům se podobal dvěma předchozím. Dobrá obrana a přesné zakončování.

Ondra 9(1), Maty 6(3), Kuba Š. 7(1), Ríša 1, Dan 1, Lukáš 1 (1)

21:13 (10:4)

V tomto zápase museli kluci konečně ukázat trochu více. Navíc to byl čtvrtý zápas a začala se projevovat únava. Tentokrát jsme měli dost neproměněných šancí. Díky dobré obraně nakonec zápas zvládli.

Ondra 8(4), Maty 2(1), Kuba Š. 7(4), Tadeáš 2(1), Ríša 2,

Tímto turnajem skončila jarní část naší soutěže. Na podzim by mělo dojít k posunu kluků do kategorie starších žáků. Mladší ročníky by pak zároveň hráli i soutěž mladších žáků.

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

žádný turnaj nenalezen

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Husáková Vladimíra (22)

Šídlo Jiří (19)

Rejnartová Anna (31)

Myšák Jan (24)