oddíl házené | mladší žáci

Sokol Bělá / mladší žáci / články / Turnaj mladšího žactva - Mladá Boleslav 6.4. 2019

téma: mladší žáci | autor: Švícko | datum: pondělí 15.4.2019 | zobrazeno: 173x

Turnaj mladšího žactva - Mladá Boleslav 6.4. 2019

V sobotu 6.4. sehráli mladší žáci v Mladé Boleslavi 3.turnaj SKSH .

Účastníci: Mladá Boleslav, Sokol Bělá, Jiskra Zruč, Mělník.

Sestava: Jakub Holec, Ondřej Vejtruba, Richard Koleška, Tadeáš Ziemba, Matyáš Heinsch, Jakub Šídlo, Vojta Kerbl, Adam Hradiský, Daniel Robotka, Vítek Holec, Lukáš Fiala, Filip Ketner.

Oficiálně se hraje bez ukazatelů skóre, ale většina trenérů si statistiky pro sebe píše....

Sokol Bělá – AŠ Ml.Boleslav 19:13 ( 4:5 osobka )

Heinsch 7, Vejtruba 3, Hradiský 3, J.Holec 2, Šídlo 1, Koleška 1, V.Holec 1, Ziemba 1

První utkání s Mladou Boleslaví se hodnotí těžce, všechno bylo špatně. Při osobce si kluci nebyli schopni pořádně přihrát. Soupeře naháněli zezadu, tím pádem zbytečně. Když už se dostali do zakončení, tak většinou neproměňovali. Obraz hry se moc nezměnil ani při hře bez osobní obrany. Kazili jsme přihrávky a měli nízkou produktivitu střelby. Přísnější měřítko snesl Matyáš, který se snažil tvořit hru.

Sokol Bělá – Mělník 20:5 ( 8:1 )

Heinsch 5, Vejtruba 3, Šídlo 3, Koleška 3, V.Holec 2, Hradiský 2, J.Holec 1, Fiala 1

K druhému utkání v turnaji jsme nastoupili proti Mělníku. Tentokrát se kluci zvedli v obraně i útoku. Měli jsme výškovou převahu a dařilo se oběma brankářům.

Sokol Bělá – Jiskra Zruč 22:9 ( 5:3 )

J.Holec 5, Heinsch 4, Hradiský 4, Vejtruba 4, Šídlo 3, Fiala 2

Turnaj jsme končili zápasem se Zručí. Byl to náš nejlepší výkon na turnaji. Při osobní obraně jsme si dobře přihrávali, dařilo se nám v koncovce i při hře bez osobky. Dobře jsme bránili, měli jsme dost zblokovaných střel.

Kromě prvního zápasu hodnotím turnaj kladně. Výkon v prvním utkání s Mladou Boleslaví celkový dojem trochu kazí. S tímto soupeřem jsme velmi špatně odehráli osobní obranu.

Při hře bez osobky se musíme vyvarovat nesmyslných přihrávek v devítce ve výhodné střelecké pozici.

Jirka Šídlo st.

sobota 8.6.2019 | autor: Obrázek

mladší žáci - V úterý 11.6.2019 místo tréninku v 15.00 je bowling v 16.30 hod.Sraz na místě.Šanda

žádný turnaj nenalezen

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Samešová Nikol (30)

Baičev Martin (20)

Křečková Nikola (29)

Stanev Richard (19)