oddíl házené | mladší žáci

Sokol Bělá / mladší žáci / články / Turnaj mladších žáků - Loko Vršovice 20.1. 2019

téma: mladší žáci | autor: Švícko | datum: neděle 27.1.2019 | zobrazeno: 283x

Turnaj mladších žáků - Loko Vršovice 20.1. 2019

V neděli 20.1. se tým mladších žáků zúčastnil turnaje v Praze Vršovicích.

Účastnící: Úvaly 07, Lokomotiva Vršovice, Spartak Příbram, HC Rokycany, HK KP Brno

Sestava: Pavel Lébl, Jakub Holec, Dan Robotka, Jakub Šídlo, Tadeáš Ziemba, Lukáš Fiala, Richard Koleška, Vít Holec, Matyáš Heinsch, Adam Hradiský, Filip Ketner, Vojta Kerbl

Naše výsledky

Sokol Bělá - Úvaly 9:4

Šídlo 5, Heinsch 4

Sokol Bělá - Loko Vršovice 15:7

Heinsch 5, Šídlo 4, Hradiský 2, Lébl 1, J.Holec 1, Ziemba 1, V.Holec 1

Sokol Bělá - Příbram 20:7

Šídlo 8, Heinsch 5, J.Holec 2, Robotka 1, Ziemba 1, Koleška 1, V.Holec 1, Hradiský 1

Sokol Bělá - Rokycany 7:8

Heinsch 4, Šídlo 1, Hradiský 1, V.Holec 1

Sokol Bělá - KP Brno 14:7

J.Holec 5, Šídlo 4, Heinsch 4, Hradiský 1

První zápas probíhal podle scénáře našich prvních zápasů. Střelecky nás táhli Maty a Jakub Š. Ostatní se né a né přidat. Šance na to měli, ale prostě tam nic nepadlo. Přesto vidím pozitivum v obraně. Ta vcelku fungovala. Jen je třeba naučit se přistupovat dříve k hráči s míčem, nečekat na sedmi metrech.

Druhý zápas proti domácí Lokomotivě byl apatický, jelikož soupeř v části utkání hrál osobní obranu. Chvíli mi trvalo, než jsem kluky srovnal a zahnal je hrát zónovou obranu. Nechali se osobkou strhnout. Na větší část druhé půle jsem vystřídal Kubu Š., aby se více kluků zapojilo do střelby. To se povedlo, gól vstřelilo více hráčů.

Třetí byla na řadě Příbram. V zápasech během sezóny máme s tímto soupeřem problém, ale to tentokrát neplatilo. Starosti nám dělal jen jejich urostlý pivot, našim pivotům chyběla kila a výška. Poradil si s ním Maty, který se k němu několikrát přesouval. Poté, co ho vystřídali, mohl jsem vystřídat i Matyho, zápas jsme tak dohráli bez větších nervů.

S Rokycany to byl souboj o první místo. Střelecky to zůstalo na Matym. Kubovi Š. se přestalo dařit střelecky ( několik tyček ), navíc byl více bráněn. Ostatní na tom byli ještě hůř. Zásluhou dobré obrany a zákroků Vojty jsme drželi max. dvoubrankové manko. V polovině druhého poločasu jsme šli dokonce do vedení, ale díky našim chybám se zápas otočil ve prospěch soupeře. Bohužel nám Rokycany daly gól z křídla a naši kluci se nevyvarovali špatné přihrávky. Tím byl zápas rozhodnutý. Musím se omluvit některým hráčům, které jsem nepostavil, chtěl jsem zápas vyhrát. Bohužel na spojku jsem neměl alternativu.

Poslední zápas nás čekal proti Brnu. Tento tým se zápas od zápasu zlepšoval,  menší, ale rychlostně a pohybově šikovní kluci. Trochu jsem měl obavu, jak na tom kluci budou po zápase s Rokycany. Kluci mě mile překvapili, zápas bez větších problémů kontrolovali. Jedině mě mrzí, že se do střelby nezapojilo více hráčů. Konečně se prosadil i Jakub H. Od něj jsem čekal, že se výrazněji prosadí dříve.

Z turnaje mám příjemný poznatek, jelikož se mi hlásili všichni kluci, kdy již půjdou hrát. To dříve nebývalo pravidlem. Trochu mě mrzí pokažené přihrávky a hlavně střelba z hranice brankoviště. Od toho jsou ale tréninky a tyto přípravné turnaje, abychom se zlepšili.

Střelecky nás táhli Maty a Jakub Š., v posledním zápase i Jakub H. V obraně vynikal Maty, kde si poradil i s velkým pivotem. Zde mu dobře vypomáhal Jakub H.

Naše góly: Maty 21, Jakub Š. 23, Jakub H. 8, Adam 5, Vítek 3, Tadeáš 2, Ríša 1, Pavel 1

Konečné pořádí turnaje

1. Rokycany

2. Sokol Bělá

3. KP Brno

4. Loko Vršovice

5. Sokol Úvaly

6. Spartak Příbram

Jiří Šídlo

středa 17.4.2019 | autor: Obrázek

mladší žáci - Zítra 18.4.2019 trénink ml.žáků odpadá. Sejdeme se zase v úterý 23.4.2019 v 15:00 hod. Šanda

čtvrtek 11.4.2019 | autor: Obrázek

mladší žáci - 14.4.2019 turnaj - Příbram.Odjezd od haly v 8.00.Účastníci:Příbram,Mělník,Úvaly,Zruč a Bělá.Doprava zajištěna z TS,p.Kettner a p.Holec.Šanda

27.4. | 09:00

turnaj KP - Bělá pod Bezdězem

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Hofta Jiří (33)

Matějková Karla (30)

Netrval Petr (51)

Fiala Marek (15)