oddíl házené | mladší žáci

Sokol Bělá / mladší žáci / články / Turnaj mladších žáků v Bělé p.B.

téma: mladší žáci | autor: Sekretář | datum: neděle 21.10.2018 | zobrazeno: 394x

Turnaj mladších žáků v Bělé p.B.

Foto zleva nahoře:

Trenér J.Humpola, M.Heinsch, J.Šídlo, l.Fiala, O.Vejtruba, V.Holec dole J.Holec, F.Kettner, T.Ziemba, D.Robotka leží R.Koleška a V.Kerbr.

Za účasti pěti klubů ze Středních Čech se konal poslední turnaj přeboru ve sportovní hale Bělá pod Bezdězem.

Zápasy se hrají 2x15 minut, povinností je desetiminutová osobní obrana a nepočítá se skóre.

Účastníci:

TJ Sokol Bělá p.B., Sp.Kutná Hora, Sp.Příbram, Jiskra Zruč n. S. a Házená Mělník.

Turnaj se vydařil, vše zvládl jeden rozhodčí nominovaný za SKSH, občerstvení bylo k mání v restauraci Music club.

Trenérsky to zvládl Jakub Humpola a vše ostatní sekretář oddílu.

sobota 8.6.2019 | autor: Obrázek

mladší žáci - V úterý 11.6.2019 místo tréninku v 15.00 je bowling v 16.30 hod.Sraz na místě.Šanda

žádný turnaj nenalezen

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Samešová Nikol (30)

Baičev Martin (20)

Křečková Nikola (29)

Stanev Richard (19)