oddíl házené | mladší žáci

Sokol Bělá / mladší žáci / články / Mistrovský turnaj Příbram

téma: mladší žáci | autor: IvanHrib | datum: pondělí 5.6.2017 | zobrazeno: 585x

Mistrovský turnaj Příbram

Poslední mistrovský turnaj ml.žáků  Příbram.

Zúčastnění: Zruč, Náchod, Milovice, Příbrám, Bělá.

Sestava: Vejtruba Ondra, Hradiský Adam, Fiala Marek, Stach Filip, Heinsch Matyas, Tondrová Eliška, Lohinová Šárka, Krásná Magda.

Výsledky:

Bělá – Zruč     11:13
Bělá – Náchod   7:17
Bělá – Milovice   22:10
Bělá – Příbram   18:9

Marek Fiala 18branek, Vejtruba Ondra 17branek, Stach Filip 16branek, Lohinová Šárka 3branky, Heinsch Matyas 3branky (2 zápasy v brance), Hradiský Adam 1branka, Krásná Magda bez branek (1 zápas v brance), jinak výborná obrana, Tondrová Eliška po velké přestřelce 0branek (1 zápas v brance).

Turnaj se pro nepřízeň počasí nakonec odehrál v hale. Systém 6+1 každý s každým 2x15minut.

Odjeli jsme na turnaj jen s osmi hráči. Celkem náročné zápasy s jedním hráčem na střídání. Přesto jsme žádnou ostudu neudělali a do zápasů jsme dali vše. První zápas Zruč, velice vyrovnaný zápas až do úplného konce. Druhý zápas malinko uletěl proti výbornému Náchodu. Velice rychle jsme se oklepali a další zápasy jsme už nepustili.  První poločas ve třetím zápase s Milovicemi za stavu 10:9 sice v náš prospěch nebyl příznivý. Taktéž nástup do druhého poločasu byl špatný a tři útoky žádná branka. Nezbývalo využít time-out a něco vymyslet. Vše se povedlo a konečný výsledek tomu napovídá. Poslední zápas po našem nakopnutí byl v našich rukou a domácí Příbram jsme přejeli celkem s přehledem.
Hráčům patří poděkování a zároveň ponaučení do příštích turnajů, protože jsme zjistili co zdokonalovat.
Trenér Hríb Ivan.

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Beran Stanislav (41)

Beranová Tereza (16)