TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | mladší žáci

 
 
 
 

Sokol Bělá / mladší žáci / články / Mistrovský turnaj Milovice 9.4.2017

téma: mladší žáci | autor: IvanHrib | datum: čtvrtek 13.4.2017 | zobrazeno: 1078x

Mistrovský turnaj Milovice 9.4.2017

 


 První mistrovský turnaj jarní soutěže mladších žáků Milovice


Turnaj se odehrál v Benátkách nad Jizerou.


Zůčastnění:  Milovice, Bělá, Kolín A, Kolín B, Příbram


Sestava: Šídlo Jakub, Vejtruba Ondra, Lohinová Šárka, Beranová Verča, Tyapusová Kačka, Heinsch Matyas, Kettner Filip, Tondrová Eliška, Stach Filip.


Začátek mistrovské jarní soutěže se nám velice vydařil a tato sestava ještě neukázala vše.
Hráči byli velice aktivní, poslušný a neustále se rvali vpřed pro utržení vítězství. Konečně po dlouhé době, jako ucelený tým jsme neustále byli spolu, sledovali společně jiné zápasy a dohadovali taktiku pro náš zápas.


Zápasy:
Bělá - Příbram   16:8
Bělá – Kolín A    9:7
Bělá – Milovice   17:10
Bělá – Kolín B    12:10


Něco k hráčům:
Filip Stach je velkou posilou pro náš tým. Musíme ovšem zapracovat na technice střelby a větším přehledu. Věřím, že to nebude problém, protože je aktivní, pozorný, kolektivní a trenéra vnímat umí. Zaslouženě nastřílel 28branek. Další aktivní hráč, jen škoda, že trenovat chodí jen jednou týdně se střelecky s 6 brankami zasloužil Maty Heinsch. Branky dávat umí, ale tentokrát hrál pivota a spoluhráči i přesto, že se velice dobře uvolnil a obranu narušil, tak ho neviděli nebo se přihrávka nezdařila. Matymu střašně chybí výpadek na úterních trénincích a musí vše dohánět. Je užitečný hráč, ale musíme zapracovat na přijímání míče. Šídlo Jakub je hráč, který se umí prosadit, bere někdy těžkou pozici na sebe, která se nevyplácí. Začal se trochu hledat, protože se chce ukázat a uplatnit i jako brankař. Na vše je šikovný, nechci mu ničemu bránit, ale jeho kvality bych osobně viděl v poli. Děti prochází obdobím, kdy potřebují vlastní prostor. Jakub nastřílel 4krásné branky. Stejně tak nastřílela 4 branky Šárka Lohinová, která je perfektní hráčka s dobrou střelbou. Turnaj aktivně odehrála i s bolavou hlavou, přesto se družstvu pomáhala neustále pomoc. Celkově poslední dobou lehce polevila, ale Šárka je bojovnice a do házené zapálená, tak věřím, že společně to dáme. Ondra Vejtruba dorazil lehce unavený a začátek turnaje nebyl úplně v pořádku. Sám si toho byl vědom a za to jsem rád. Tento velice užitečný hráč se velice rychle oklepal a nasázel do soupeřovi klece 11 branek. Nejlepší pozicí pro něj bylo levé křídlo, které vždy propálil a dobře roztahoval obranu pro pozici spojky. Náš dravec Kačka Tyapusová tentokrát vstřelila 1 branku, ale určitě pokusů měla více. Trochu se bála ukázat  co v ní máme. Zato její obrana byla aktivní, kde soupeřův útok super narušovala a zároveň několik míčů sama vybojovala. Konečně náš benjamínek Filda Kettner, který branku nevstřelil, protože musel hlídat naší klec. Brankařského postu se zhostil náramně a měl několik pěkných zákroků. Malinký u něho problém v nepozornosti jsem musel trestat, ale vše bylo napraveno, domluveno a víckrát se to určitě nestane. Poslední naše všestranná Verča Beranová branku nedala, ale její dravost, bojovnost by nám moc chyběla, kdyby v týmu nebyla. Na poslední dva zápasy střídala brankaře, jak čarovala se ani nedá popsat. Zaslouženě poslední zápas byl její záležitostí a s Verčou v brance jsme nejsilnější tým turnaje přejeli o dvě branky. Velice vydařená neděle a skvělý tým, který si zasloužil zastávku u McDonaldu.
Trenér Hríb Ivan


Za pomoc s dopravou děkuji Liborovi Tondrovi
Za diváckou kulisu, pomoc a podporu děkuji p.Heinschovi, p.Tondrovi, Lohinovým a Šídlovým.


 

Přiložené fotky

nábor mládeže

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

2.7.

Kuhnová Tereza (27)

3.7.

Hlavová Pavlína (31)

4.7.

Špringlová Anežka (16)

5.7.

Foltýnová Magdalena (63)

8.7.

Hamšík Jakub (20)

12.7.

Krucký Milan (41)

15.7.

Bureš Lukáš (15)

15.7.

Loukotka Jakub (19)

15.7.

Macoun Jaroslav (20)

21.7.

Müller František (38)

22.7.

Šulc Filip (20)

24.7.

Humpola Matěj (16)

26.7.

Bernard Michal (18)

27.7.

Vaněk Viktor (17)

30.7.

Pecová Nela (16)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková