TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | mladší žáci

 
 
 
 

Sokol Bělá / mladší žáci / články / Turnaj ml.ž. Bělá pod Bezdězem 13.11.2016

téma: mladší žáci | autor: IvanHrib | datum: sobota 19.11.2016 | zobrazeno: 1008x

Turnaj ml.ž. Bělá pod Bezdězem 13.11.2016

 


13.11.2016 jsme byli pořadateli mistrovského turnaje ml.žáků.

Účastníci:

 

Uvaly

Milovice

Mělník

Příbram

 

Hráči Sokol Bělá pod Bezdězem:

 

Zumr Zdeněk

Vejtruba Ondra

Heinsch Matyas

Netrvalová Tereza

Hradiský Adam

Hradiská Bianka

Kettner Filip

Tyapusová Kačka

Erbenová Kačka

Beranová Verča

Lohinová Šárka

Šídlo Jakub

Fiala Marek

Fiala Lukáš

 

Výsledky utkání:

 

Bělá - Úvaly  9 : 12

Bělá - Milovice  20 : 4

Bělá - Mělník  14 : 8

Bělá - Příbram  13 : 12

 

Protože se nám na domácí turnaj sešlo 14 hráčů musela nastat větší frekvence střídání a proto se nestačili někteří hráči prosadit střelecky.
Nejvíce branek nastřílel Fiala Marek a to 20 branek. U něho budeme muset zapracovat na větší ukázněnosti a doufám, že přitom bude spolupracovat. Ondra Vejtruba je velice platným hráčem a začíná se uplatňovat jak v obraně, tak v útoku. Na turnaji nastřílel krásných 17 branek. Maty Heinsch opět tvrdý, rychlí a bojovný hráč. prosadil se tentokrá 4krát. Po třech brankách nasázeli do soupeřovi branky Zdenda Zumr a Terka Netrvalová. Se Zdendou zapracujeme na větší poslušnosti a musíme zapracovat na semknutí teamu. Terka Netrvalová nám pomohla poprve a uplatnila se zejména na pivotu. Terka udělá lehké opáčkok pravidlům a bude platnou a užitečnou hráčkou. Filip Kettner měl velice pěkné nájezdy na branku s křídla, ale bohužel brankaře nepřekonal. Kuba Šídlo bojoval jako lev a dostal do sítě soupeře 5 branek. Šárka Lohinová se tentokrát střelby vubec nebála, ale úspěšných pokusů bylo jen pět. Náš dravec Kačka Tyapusová se rvala, rvala, ale tentokrát se branku nedobila. Přes svou bojovnost dostal do braky Adam Hradiský tentokrát 1 branku. Bianka Hradiská, Kačka Erbenová a Luky Fiala se ke golu nedostali, ale na hřišti jsme je určitě viděli. Nesmím zapomenout na Verču Beranovou, která opět svou branku pečlivě hlídala a proto jsme tři zápasy ze čtyř bezproblémů vyhrály. Všichni si zaslouží pochvalu a za trenéry děkujeme.  

 

Přiložené fotky

nábor mládeže

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.5.

Husáková Vladimíra (21)

4.5.

Šídlo Jiří (18)

9.5.

Hendrych Martin (42)

13.5.

Opustil Tomáš (39)

16.5.

Rejnartová Anna (30)

18.5.

Myšák Jan (23)

21.5.

Hradiský Lukáš (16)

21.5.

Šírek Jaroslav (26)

24.5.

Chvalná Martina (29)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková