oddíl házené | ml. žáci

Sokol Bělá / ml. žáci / články / 1. mistrovský turnaj - Mělník

téma: mladší žáci | autor: Kabasaki | datum: čtvrtek 11.9.2014 | zobrazeno: 1729x

1. mistrovský turnaj - Mělník

Družstvo mladších žáků na turnaji v Mělníku.

V neděli 7.9.2014 jsme zajížděli na první turnaj do Mělníka. Na hru jsme měli pouze sedm hráčů, takže kluci hráli bez střídání.

Úvaly B – Bělá 14:10 (5:2)

Sestava a branky : Bureš, Humpola 2, Fiala 1, Doležal 1, Hradiský 3, Kabátník 3, Hrubý Martin

První zápas jsme hráli celkem dobře. I když nám utekl začátek, zápas byl vyrovnaný.

Mělník A – Bělá 23 : 5 (13 : 4)

Sestava a branky : Bureš, Humpola 4, Fiala , Doležal , Hradiský , Kabátník 1, Hrubý Martin

Druhý zápas jsme od začátku tahali za slabší konec, byl zde patrný výkonnostní rozdíl. V průběhu druhého poločasu se nám navíc zranil brankář, který musel odstoupit a hned na to jsem musel ze hřiště stáhnout Lukáše Hradského pro totální vyčerpání. Utkání jsme tak dohráli v pěti lidech.

Mělník B – Bělá 14 : 18 (7:9)

Sestava a branky : Bureš, Humpola 9, Fiala 5, Doležal , Hradiský , Kabátník 1, Hrubý Martin 3

V posledním utkání kluci hráli bojovně a hned se dostavil úspěch.

Tento turnaj nám ukázal, že v sedmi lidech se nedá jezdit hrát. Do posledního zápasu nám Mělník musel dva hráče půjčit. Bylo by dobré si například naplánovat návštěvu babičky na jiný termín, než v době turnaje. Dále nám totálně u některých chybí fyzička, na tom budeme muset hodně zapracovat. Hra už je celkem ucházející, ale je pořád na čem pracovat.

Za pomoc z dopravou děkuji Hrubým a panu Fialovi.

Spartak Příbram

Příbram