oddíl házené | starší žáci

Sokol Bělá / starší žáci / články / Hostivice -Bělá p.B - utkání starších žáků

téma: starší žáci | autor: Obrázek | datum: pondělí 7.10.2019 | zobrazeno: 49x

Hostivice -Bělá p.B - utkání starších žáků

Utkání bylo vyrovnané,první půlku jsme vyhráli 12 : 13.V druhé půli jsme dokázali odskočit na 19 : 16.Vypadalo to,že jsme se konečně soupeři odtrhli a tento zápas dovedeme do vítězného konce.Opakovala se však situace z předešlého utkání s Mělníkem .Opět jsme nepochpitelně přestali hrát,v útoku jsme začali kupit školácké chyby(kroky,prorážení,nevyužití jasných gólových příležitostí),absolutní kolaps v obraně.Výsledkem byla prohra 28 : 25.Úspěch naší hry je založen na výkonech Vejtruby,Heinsche,Šídla a Kuby Holce,ten s námi však pro nemoc nebyl.Pokud se těmto tahounům přestane dařit ať s důvodu fyzické únavy či ztráty koncentrace,mladší a fyzicky méně zdatní kluci je nedokáží zastoupit.Věřím však,že ve zbývajících utkáních budeme úspěšnější a na konci budeme mít více bodů než pouhé 3.

Naši střelci:Šídlo Jakub   8 , Heinsch Matyáš  10 , Vejtruba Ondřej   7

Šanda

čtvrtek 10.10.2019 | autor: Obrázek

starší žáci - V neděli 13.10.2019 - mistrovská utkání starších žáků v naší sportovní hale. 9.00 Bělá p.B. - Příbram 10.00 Mladá Boleslav - Kostelec nad Labem 11.00 Bělá p.B. - Mladá Boleslav Sraz hráčů v 8.30 ve sportovní hale. Šanda