TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | mladší dorost

Sokol Bělá / mladší dorost / články / 18.kolo II.ligy MLD: Sokol Bělá - Pardubice 28:29 ( 13:14 )

téma: mladší dorost | autor: Švícko | datum: úterý 4.4.2017 | zobrazeno: 906x

18.kolo II.ligy MLD: Sokol Bělá - Pardubice 28:29 ( 13:14 )

 


V 18.kole II.ligy jsme v domácím prostředí hostili Pardubice. Chtěli jsme napravit špatný výkon ze Dvora Králové, hosté šest kol nevyhráli a přijeli se skromným cílem, uhrát přijatelný výsledek. V podzimní části jsme v Pardubicích vyhráli 27:29.


V základní sestavě chyběli nemocný Vítek a zraněný Humpola, v brance začal Kuba Coufal a na rozehrávce Richard Stanev.

 

Od úvodních minut se hrálo vyrovnané utkání podprůměrné úrovně. Hosté v okleštěné sestavě rozložili síly na celý zápas, my jsme nehráli rychle dopředu a na postavenou obranu to bylo hodně statické. Všichni spoléhali, co vymyslí střelec Sojka. V obraně nám chyběl důraz, Pardubicím stačil obyčejný kříž a na prostředku byla metrová díra. Dále jsme nezvykle prohráli i dost soubojů 1 na 1. Ve 20.minutě odstoupil pro zranění Sojka, tím ztratily naše spojky na údernosti. V závěru 1.poločasu jsme navíc nezvládli přesilovku 6 na 4, kterou jsme prohráli 1:2. Vedení 12:10 v 26.minutě se nám nepodařilo udržet a do kabin se šlo o poločase za stavu 13:14.

 

Do 2.půle nastoupil do branky nemocný Vítek s cílem zrychlit hru a hrát "tempo házenou", protože rychlé rozehrání je jeho silnou stránkou. V 41.minutě zvyšoval Piešťanský na 20:18 a vypadalo to, že pomalu přebíráme otěže utkání. Bohužel jsme špatně bránili a Pardubice ve 46.minutě zase vedly 22:23. To už byl na rozehrávce Humpola, který oproti původním plánům neměl zasáhnout do utkání, aby doléčil vazy v koleně. V 50.minutě se nám povedlo opět odskočit na rozdíl dvou gólů 26:24. Po technické chybě a  neproměněných šancích hosté opět vedli v 54.minutě 26:27. V 56.minutě dával Humpola na 28:27, ale byl to bohužel náš poslední gól v tomto utkání. Pardubice byly hodně produktivní a potrestaly naše chyby. Utkání by slušela spíše remíza, ale s poslední střelou Piešťanského si brankář hostů poradil a Pardubice překvapivě zvítězily.

 

Po Lounech kluci hledají svou tvář. V útoku nespolupracují, v obraně je hrobové ticho a chybí mi tam od některých větší zarputilost. V útoku nemáme pohyb hráčů bez míče a bojíme se jít do sobojů i za cenu inkasované rány. Druhý zápas po sobě jsme neházeli sedmičku, což o něčěm svědčí. Zápas ukázal smutnou realitu, že při zranění Sojky a Humpoly nedokážeme doma porazit předposlední družstvo v tabulce. Pokud se nezvedneme, tak s takovým výkonem nás doma Kutná Hora ( doma 20.kolo ) a Úvaly ( doma 22.kolo ) sfouknou jak svíčku !

 

Samozřejmě hráči hrají to co je naučíme, ale některým přijde moc trénovat v dorostu dvakrát týdně, začali automaticky chodit jen jednou. Ale pokud kluci nechtějí a nejsou ochotni na hřišti "kousat palubky", tak se tam můžeme třeba zbláznit.
Jediným pozitivem je, že si zahráli všichni hráči a cenné zkušenosti sbíral Kryštof Doležal, který měl premiéru v dorostenecké lize.

 

Diváků děkujeme za trpělivost a podporu, další kolo hrajeme už ve čtvrtek 6.4. od 17:30 v Ústí nad Labem.

 

Podrobnosti z utkání >>> ZDE.

 

 

Přiložené fotky

nábor mládeže

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.5.

Husáková Vladimíra (21)

4.5.

Šídlo Jiří (18)

9.5.

Hendrych Martin (42)

13.5.

Opustil Tomáš (39)

16.5.

Rejnartová Anna (30)

18.5.

Myšák Jan (23)

21.5.

Hradiský Lukáš (16)

21.5.

Šírek Jaroslav (26)

24.5.

Chvalná Martina (29)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková