TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | mladší dorost

Sokol Bělá / mladší dorost / články / 16.kolo II.ligy MLD: Dvůr Králové - Sokol Bělá 32:27 ( 17:11 )

téma: mladší dorost | autor: Švícko | datum: pondělí 20.3.2017 | zobrazeno: 947x

16.kolo II.ligy MLD: Dvůr Králové - Sokol Bělá 32:27 ( 17:11 )


V 16.kole jsme zajížděli k utkání do Dvora Králové n.L.. Podzimní zápas jsme doma vyhráli 36:28. Domácí předvádějí na jaře zlepšené výkony, vyhráli tři zápasy ze čtyř a určitě jsme si byli vědomi, že nás nečeká nic jednoduchého.

 

Opět jsme předvedli velmi vlažný vstup do utkání. Nedůraz v obraně, lehkomyslnost v útoku a o hodně větší bojovnost domácích hráčů, kteří od začatku očividně více chtěli. Dvůr se hned v úvodu chytil, hráči soupeře si začali věřit a o hodně líp bránili. V 11.minutě už jsem musel vzít time-out, protože to bylo za stavu 8:3 na ručník. Kluci byli podrážděný, nikomu se extra nedařilo a většina působila odevzdaným dojmem ! Změnili jsme obranu, prostřídali hráče a mírné zlepšení bylo přeci jen znát. Pořád jsme se však prali s produktivitou střelby, naopak Dvůr dával jednoduché góly z křídel, nebo jsme naivně blokovali bez přistoupení střeleckou spojku. Ve 21.minutě snižoval Brisuda na 13:10, ale po našich chybách a neproměněných šancích Dvůr do poločasu odskočil na 17:11. Vrcholem našeho zmaru byl obdržený gól z postavené devítky po konečném hvizdu.

 

V úvodu druhé půle jsme rychle dvakrát skórovali a bylo vidět odhodlání se poprat o výsledek. Zlepšila se obrana, ale stále nás trápila koncovka. Humpolu se Sojkou domácí pozorně bránili a nutili je střílet z těžkých pozic. Když už se nám povedlo dostat Dvůr do pasivity, tak jsme dostávali laciné góly a my jsme naopak neproměňovali jasné šance. Dvůr si držel stále bezpečný náskok a postupem času nám bylo jasné, že tentokrát to otočit nezvládneme.

 

Zcela zaslouženě z toho byla konečná porážka 32:27. Velká nespokojenost je s nasazením a bojovností u některých hráčů. Někteří jsou navíc totálně z formy a zápas jedou přežít a né si užít, což se pak odráží na hřišti. Přitom domácím stačilo "jen" více chtít a hlavně bojovat. Navíc to byli o rok až dva mladší kluci !
Na jaře nás trápí vlažný vstup do zápasu, kdy soupeře pustíme do hry a pak to ve druhém poločase doháníme. Tentokrát si to však soupeř pohlídal, dal nám lekci z bojovnosti a produktivity.
Jmenovitě nechci nikoho srážet, chyby si rozebereme na tréninku.

Kluci hlavy vzhůru, zabereme v tréninku a popereme se o celkové 2.místo !!

 

Za pomoc s dopravou děkuji Technickým službám města.

 

V 17.kole máme volný los, 18.kolo odehrajeme v domácím prostředí 1.4. od 13:00 s Pardubicemi.

 

II.liga MLD SČ 16/17 >>> ZDE.

 


Účast na oslavách 90 let házené, které pořádáme 24.6., potvrdil mladší dorost Lovosic. V sobotu s námi sehrají v rámci oslav přátelské utkání a po dohodě si během víkendu zahrajeme i přátelák v plážové házené.

 


nábor mládeže

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.5.

Husáková Vladimíra (21)

4.5.

Šídlo Jiří (18)

9.5.

Hendrych Martin (42)

13.5.

Opustil Tomáš (39)

16.5.

Rejnartová Anna (30)

18.5.

Myšák Jan (23)

21.5.

Hradiský Lukáš (16)

21.5.

Šírek Jaroslav (26)

24.5.

Chvalná Martina (29)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková