TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | mladší dorost

Sokol Bělá / mladší dorost / články / 16.kolo II.ligy MLD: Dvůr Králové - Sokol Bělá 32:27 ( 17:11 )

téma: mladší dorost | autor: Švícko | datum: pondělí 20.3.2017 | zobrazeno: 668x

16.kolo II.ligy MLD: Dvůr Králové - Sokol Bělá 32:27 ( 17:11 )


V 16.kole jsme zajížděli k utkání do Dvora Králové n.L.. Podzimní zápas jsme doma vyhráli 36:28. Domácí předvádějí na jaře zlepšené výkony, vyhráli tři zápasy ze čtyř a určitě jsme si byli vědomi, že nás nečeká nic jednoduchého.

 

Opět jsme předvedli velmi vlažný vstup do utkání. Nedůraz v obraně, lehkomyslnost v útoku a o hodně větší bojovnost domácích hráčů, kteří od začatku očividně více chtěli. Dvůr se hned v úvodu chytil, hráči soupeře si začali věřit a o hodně líp bránili. V 11.minutě už jsem musel vzít time-out, protože to bylo za stavu 8:3 na ručník. Kluci byli podrážděný, nikomu se extra nedařilo a většina působila odevzdaným dojmem ! Změnili jsme obranu, prostřídali hráče a mírné zlepšení bylo přeci jen znát. Pořád jsme se však prali s produktivitou střelby, naopak Dvůr dával jednoduché góly z křídel, nebo jsme naivně blokovali bez přistoupení střeleckou spojku. Ve 21.minutě snižoval Brisuda na 13:10, ale po našich chybách a neproměněných šancích Dvůr do poločasu odskočil na 17:11. Vrcholem našeho zmaru byl obdržený gól z postavené devítky po konečném hvizdu.

 

V úvodu druhé půle jsme rychle dvakrát skórovali a bylo vidět odhodlání se poprat o výsledek. Zlepšila se obrana, ale stále nás trápila koncovka. Humpolu se Sojkou domácí pozorně bránili a nutili je střílet z těžkých pozic. Když už se nám povedlo dostat Dvůr do pasivity, tak jsme dostávali laciné góly a my jsme naopak neproměňovali jasné šance. Dvůr si držel stále bezpečný náskok a postupem času nám bylo jasné, že tentokrát to otočit nezvládneme.

 

Zcela zaslouženě z toho byla konečná porážka 32:27. Velká nespokojenost je s nasazením a bojovností u některých hráčů. Někteří jsou navíc totálně z formy a zápas jedou přežít a né si užít, což se pak odráží na hřišti. Přitom domácím stačilo "jen" více chtít a hlavně bojovat. Navíc to byli o rok až dva mladší kluci !
Na jaře nás trápí vlažný vstup do zápasu, kdy soupeře pustíme do hry a pak to ve druhém poločase doháníme. Tentokrát si to však soupeř pohlídal, dal nám lekci z bojovnosti a produktivity.
Jmenovitě nechci nikoho srážet, chyby si rozebereme na tréninku.

Kluci hlavy vzhůru, zabereme v tréninku a popereme se o celkové 2.místo !!

 

Za pomoc s dopravou děkuji Technickým službám města.

 

V 17.kole máme volný los, 18.kolo odehrajeme v domácím prostředí 1.4. od 13:00 s Pardubicemi.

 

II.liga MLD SČ 16/17 >>> ZDE.

 


Účast na oslavách 90 let házené, které pořádáme 24.6., potvrdil mladší dorost Lovosic. V sobotu s námi sehrají v rámci oslav přátelské utkání a po dohodě si během víkendu zahrajeme i přátelák v plážové házené.

 


nábor mládeže

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

7.10.

Roubal Jiří (25)

13.10.

Galetka Jiří (18)

13.10.

Renza Václav (40)

17.10.

Švec Stanislav (41)

22.10.

Smejkal Josef (19)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková