TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | mladší dorost

Sokol Bělá / mladší dorost / články / 15.kolo II.ligy MLD: Sokol Bělá - TJ Náchod 32:26 ( 15:13 )

téma: mladší dorost | autor: Švícko | datum: úterý 14.3.2017 | zobrazeno: 1026x

15.kolo II.ligy MLD: Sokol Bělá - TJ Náchod 32:26 ( 15:13 )

 


V dalším kole II.ligy jsme v domácím prostředí hostili družstvo TJ Náchod. Podzimní utkání jsme na východě Čech vyhráli 24:33.

V základní sestavě chyběli brankář Vítek a zraněný Humpola, kteří začínali na střídačce. S rozestavením jsme trochu improvizovali. Sojka nastoupil na rozehrávce a Šídlo na levé spojce se střídáním do obrany.


Do zápasu jsme vstoupili velmi laxně. V útoku byl aktivní jen Sojka a v obraně nás "cvičilo" pravé křídlo hostujícího celku. Dále jsme se prali s produktivitou střelby. Kluci zahazovali jednu šanci za druhou, nebo trefovali tyčky. Za 1.poločas jsme nedali celkem 18 vyložených šancí ! Vše vyvrcholilo v závěrečných minutách úvodní třicetiminutovky. Ve 27.minutě zvyšoval Náchod na 11:13, poté kluci jakoby přepnuli na jiný level, zrychlili hru, zlepšili produktivitu střelby a do konce poločasu otočili na 15:13.


Tempo hry se nám povedlo přenést i do druhé půle a ve 33.minutě zvyšoval Vaněk z trháku na 19:14. Tento rozdíl se nám povedlo držet po zbytek utkání, kdy do zápasu nastoupili postupně všichni hráči z lavičky a základní sestavu jsme mohli pošetřit na starší dorost. V závěru měli rozhodčí plné ruce práce uklidnit horké hlavy některých hráčů.

 

Kluci to tentokrát odehráli kolektivně, dařilo se pivotům Vaňkovi a Brisudovi. V 1.poločase nás držel střelecky Sojka, na kterém se soupeř opět vyfauloval / po faulech na něho 4 přesilovky /. Spolehnout jsme se mohli na oba brankáře, Vítek byl bezchybný při chytání křídel a hráče hodně "tlačil" do 1. a 2. vlny.

Premiéru ve II.lize okořenil gólem starší žák Matěj Humpola, který je u nás na hostování z Mělníka.


Divákům děkujeme za podporu v hledišti !


Podrobnosti z utkání ZDE.Další kolo odehrajeme v sobotu 18.3. od 15:00 ve Dvoře Králové.

 

 

Přiložené fotky

nábor mládeže

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.5.

Husáková Vladimíra (21)

4.5.

Šídlo Jiří (18)

9.5.

Hendrych Martin (42)

13.5.

Opustil Tomáš (39)

16.5.

Rejnartová Anna (30)

18.5.

Myšák Jan (23)

21.5.

Hradiský Lukáš (16)

21.5.

Šírek Jaroslav (26)

24.5.

Chvalná Martina (29)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková