TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | mladší dorost

Sokol Bělá / mladší dorost / články / 12.kolo II.ligy MLD: Loko Vršovice - Sokol Bělá 25:31 ( 11:16 )

téma: mladší dorost | autor: Švícko | datum: úterý 21.2.2017 | zobrazeno: 577x

12.kolo II.ligy MLD: Loko Vršovice - Sokol Bělá 25:31 ( 11:16 )

Foto z utkání: FCB Loko Vršovice 


Do jarních odvet druhé ligy mladšího dorostu jsme vstoupili v neděli 19.2. ve Vršovicích. Domácí Lokomotiva přezimovala na 7.místě, podzimní utkání jsme doma vyhráli 35:26.

 

Do zápasu nastoupila základní sestava Šídlo, Sojka, Vaněk, Humpola, Stanev, Bernard, Vítek s obranou 1+5. Na Staneva hrál robustní střelec domácích, do obrany ho od začátku utkání střídali Vacek s Piešťanským, kteří na tom jsou silově líp.
Úvodní minuty poznamenala zimní pauza, hráči se pomaleji dostávali do tempa a předvedli řadu nepřesností. Vítek měl 1.zákrok až ve 12.minutě, naše spojky měly v 15.minutě střelbu 14/6. Za stavu 6:6 v polovině prvního poločasu jsme zatáhli obranu na 0+6, kluci protrhli střeleckou smůlu a během čtyř minut odskočili na 6:10 v 19.minutě. Do poločasové pauzy jsme šli s náskokem pěti branek 11:16.

 

Ve druhé půli dostal Humpola osobního strážce, tím vzniklo více prostoru pro ostatní. Sojka úspěšně uvolňoval pivoty, nebo křídla, případně sám zakončoval. Naopak v obraně nám dělal velké problémy střelec David. Domácí neskládali zbraně a v 52.minutě cítili poslední šanci na zvrat v utkání / 23:27 /. Závěrečné minuty jsme dohrávali na dva pivoty. Vaněk s Brisudou dokázali využít více prostoru na brankovišti a vstřelili důležité branky, které pojistily naše vítězství.

 

S výsledkem jsem spokojený, dařilo se nám hrát rychle a jednoduše dopředu. Z druhé vlny jsme vstřelili 8 branek, další góly se nám povedlo vstřelit po rychlém rozehrání pří gólu domácích. Vítek se zlepšoval každou minutou, neměl lehký vstup do zápasu, obrana mu v úvodních minutách moc nepomohla. V obraně se hodně vydali Vacek s Piešťanským, Humpola začal bránit až když dostal několik ran v útoku. Dařilo se Sojkovi s Brisudou, naopak za očekáváním zůstala křídla.


Děkuji některým hráčům / Vítek, Coufal, Bernard, Sojka, Vaněk /, že se mnou počkali 3 hodiny na zápas staršího dorostu. Domácí nám trochu nepochopitelně proložili dvojutkání dorostenců zápasem mužů Loko - AŠ MB.

 

Za pomoc s dopravou děkuji Technickým službám města.

 

Ve 13.kole hrajeme v "Bezděz aréně" proti vedoucímu družstvu II.ligy, Lokomotivě Louny. Tímto Vás všechny srdečně zveme, přijďte nás povzbudit !! Výhoz je v sobotu 25.2. ve 13:00.

 

II.liga MLD SČ 16/17 >>> ZDE

 

Podrobnosti z utkání >>> ZDE

 


 

nábor mládeže

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

7.10.

Roubal Jiří (25)

13.10.

Galetka Jiří (18)

13.10.

Renza Václav (40)

17.10.

Švec Stanislav (41)

22.10.

Smejkal Josef (19)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková