TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | mladší dorost

Sokol Bělá / mladší dorost / články / 12.kolo II.ligy MLD: Loko Vršovice - Sokol Bělá 25:31 ( 11:16 )

téma: mladší dorost | autor: Švícko | datum: úterý 21.2.2017 | zobrazeno: 828x

12.kolo II.ligy MLD: Loko Vršovice - Sokol Bělá 25:31 ( 11:16 )

Foto z utkání: FCB Loko Vršovice 


Do jarních odvet druhé ligy mladšího dorostu jsme vstoupili v neděli 19.2. ve Vršovicích. Domácí Lokomotiva přezimovala na 7.místě, podzimní utkání jsme doma vyhráli 35:26.

 

Do zápasu nastoupila základní sestava Šídlo, Sojka, Vaněk, Humpola, Stanev, Bernard, Vítek s obranou 1+5. Na Staneva hrál robustní střelec domácích, do obrany ho od začátku utkání střídali Vacek s Piešťanským, kteří na tom jsou silově líp.
Úvodní minuty poznamenala zimní pauza, hráči se pomaleji dostávali do tempa a předvedli řadu nepřesností. Vítek měl 1.zákrok až ve 12.minutě, naše spojky měly v 15.minutě střelbu 14/6. Za stavu 6:6 v polovině prvního poločasu jsme zatáhli obranu na 0+6, kluci protrhli střeleckou smůlu a během čtyř minut odskočili na 6:10 v 19.minutě. Do poločasové pauzy jsme šli s náskokem pěti branek 11:16.

 

Ve druhé půli dostal Humpola osobního strážce, tím vzniklo více prostoru pro ostatní. Sojka úspěšně uvolňoval pivoty, nebo křídla, případně sám zakončoval. Naopak v obraně nám dělal velké problémy střelec David. Domácí neskládali zbraně a v 52.minutě cítili poslední šanci na zvrat v utkání / 23:27 /. Závěrečné minuty jsme dohrávali na dva pivoty. Vaněk s Brisudou dokázali využít více prostoru na brankovišti a vstřelili důležité branky, které pojistily naše vítězství.

 

S výsledkem jsem spokojený, dařilo se nám hrát rychle a jednoduše dopředu. Z druhé vlny jsme vstřelili 8 branek, další góly se nám povedlo vstřelit po rychlém rozehrání pří gólu domácích. Vítek se zlepšoval každou minutou, neměl lehký vstup do zápasu, obrana mu v úvodních minutách moc nepomohla. V obraně se hodně vydali Vacek s Piešťanským, Humpola začal bránit až když dostal několik ran v útoku. Dařilo se Sojkovi s Brisudou, naopak za očekáváním zůstala křídla.


Děkuji některým hráčům / Vítek, Coufal, Bernard, Sojka, Vaněk /, že se mnou počkali 3 hodiny na zápas staršího dorostu. Domácí nám trochu nepochopitelně proložili dvojutkání dorostenců zápasem mužů Loko - AŠ MB.

 

Za pomoc s dopravou děkuji Technickým službám města.

 

Ve 13.kole hrajeme v "Bezděz aréně" proti vedoucímu družstvu II.ligy, Lokomotivě Louny. Tímto Vás všechny srdečně zveme, přijďte nás povzbudit !! Výhoz je v sobotu 25.2. ve 13:00.

 

II.liga MLD SČ 16/17 >>> ZDE

 

Podrobnosti z utkání >>> ZDE

 


 

nábor mládeže

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.5.

Husáková Vladimíra (21)

4.5.

Šídlo Jiří (18)

9.5.

Hendrych Martin (42)

13.5.

Opustil Tomáš (39)

16.5.

Rejnartová Anna (30)

18.5.

Myšák Jan (23)

21.5.

Hradiský Lukáš (16)

21.5.

Šírek Jaroslav (26)

24.5.

Chvalná Martina (29)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková