TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | mladší dorost

Sokol Bělá / mladší dorost / články / Info z družstva mladšího dorostu před startem jarní části

téma: mladší dorost | autor: Švícko | datum: sobota 18.2.2017 | zobrazeno: 890x

Info z družstva mladšího dorostu před startem jarní části


V neděli 19.2. zahájíme utkáním s Lokomotivou Vršovice jarní odvety II.ligy mladšího dorostu. Do jarní fáze vstupujeme se ztrátou dvou bodů na vedoucí Louny. První tři kola po zimní pauze nás čekají dvě těžká utkání ve Vršovicích, která proložíme domácím utkáním s neporaženými Louny.
Výsledkové ambice máme reálné, chceme skončit do 2.místa a pokusit se doma porazit suveréní Louny. O postupu nemá smysl mluvit, protože na příští sezónu hráče pro mladší dorost nemáme, současný kádr přechází do staršího dorostu.
Do hry budu chtít maximálně zapojit hráče širšího kádru, J.Humpola bude přednostně nastupovat za starší dorost.
Zimní příprava proběhla v domácích podmínkách, kondičně jsou kluci připraveni, herně to nebylo ideální. Družstvem prolétla chřipková epidemie, domluvené přátelské zápasy jsme bohužel neodehráli.
 

Kádr rozšířil Matěj Humpola, který u nás bude hostovat ze starších žáků Mělníka, limitovaný přestup Viktora Vaňka a Michala Sojky se po dohodě s AŠ MB změnil na přestup. Udělali jsme to už s výhledem na příští sezónu, aby kluci mohli hostovat v I.lize MLD / během jednoho období se může udělat jen jedna změna /. Tímto děkuji vedení AŠ Mladá Boleslav za vstřícné jednání.
Mladší dorost prvoligových Lovosic posílil další náš hráč, společně s Vítkem tam bude hostovat v jarní části i Jakub Humpola.


Velikonoční volno si vyplníme mezinárodním turnajem "Prague Handball Cup 2017" , dále nás 24.6. čeká přátelské utkání v rámci oslav 90 let bělské házené a sezónu zakončíme Plážovkou 2017 jako družstvo "Bělský koně".


Tímto Vás srdečně zveme na jarní část II.ligy mladšího dorostu, rozlosování najdete ZDE.


nábor mládeže

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.5.

Husáková Vladimíra (21)

4.5.

Šídlo Jiří (18)

9.5.

Hendrych Martin (42)

13.5.

Opustil Tomáš (39)

16.5.

Rejnartová Anna (30)

18.5.

Myšák Jan (23)

21.5.

Hradiský Lukáš (16)

21.5.

Šírek Jaroslav (26)

24.5.

Chvalná Martina (29)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková