TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | mladší dorost

Sokol Bělá / mladší dorost / články / Mladší dorost vyhrál v Úvalech a přezimuje na 2.místě

téma: mladší dorost | autor: Švícko | datum: pondělí 12.12.2016 | zobrazeno: 1065x

Mladší dorost vyhrál v Úvalech a přezimuje na 2.místě

 


Sokol Úvaly - Sokol Bělá 27:30 ( 13:14 )

 

Poslední kolo II.ligy jsme odehráli v sobotu 10.12. v Úvalech. Obě družstva měla na kontě jednu porážku a byl to tedy přímý souboj o druhé místo v tabulce. Domácí opory měly v nohách utkání I.ligy staršího dorostu, které předcházelo našemu zápasu. My jsme odjížděli do Úval v nekompletní sestavě. Chyběli Vacek  (osobní důvody ), Humpola ( se starším dorostem v Liberci ), Stanev nastoupil se sebezapřením ( bolavé koleno ) a Piešťanský se vrátil do sestavy po 12 týdnech. Sestavu staršího dorostu jsme museli posílit, jediný dobrovolník byl Humpola, takže nebylo co řešit.

 

Do utkání jsme vstoupili se Stanevem na rozehrávce. V úvodu utkání dominovaly obrany, v 11.minutě byl stav 3:3, když se za nás dvakrát trefil Sucharda z pravého křídla. Vyrovnaný stav trval do 23.minuty, pak se nám povedlo odskočit na rozdíl 3 gólů. Ostrými pálil hlavně Sojka, který v 1.půli vstřelil 7 branek. Bohužel už ve 25.minutě měl druhý dvouminutový trest a zbytek utkání dohrával pod hrozbou červené karty.

 

Kluci se po opatrném úvodu osmělili a viděli, že mohou vyhrát i bez svého nejlepšího hráče Humpoly. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že se popereme o body.

 

Do druhé půle domácí vstoupili v nejsilnější sestavě a začali hodně aktivně. Sojka střídal do obrany, ale tu si výborně řídil Vaněk. Kluci dobře bránili a přežili úvodní nápor domácích ve druhém poločase. Ve 41. minutě zvyšoval Brisuda na 17:21 a tento náskok jsme si podrželi až do konce. Střelec Sojka byl už hodně hlídaný, více prostoru začal využívat Šídlo, který byl nejlepším hráčem druhého poločasu. V 53. minutě inkasoval Sojka třetí dvouminutový trest a červenou kartu, ale zbytek utkání jsme si takticky pohlídali.

 

Do Úval jsme v této sestavě odjížděli bez přehnaných ambic. Kluci se vyhecovali, dobře bránili a postupem času jim rostlo sebevědomí. Střelecky na sebe vzali zodpovědnost Sojka se Šídlem, každý jeden poločas. V obraně kluci dokázali rozestavěním reagovat na sestavu domácích, povedlo se nám dokončit i několik rychlých přechodů do útoku. V důležitých chvílích druhého poločasu nás podržel brankář Vítek.


Podrobnosti z utkání >>> ZDE.

 

S dopravou mi pomohli Šídlovi a p.Bernard - děkuji !

 

II.liga MLD SČ >>> ZDE.


Letošní poslední trénink je 15.12., v sobotu 17.12. se koná rozlučka s rokem 2016. 15:00 - 17:00 v hale, poté přesun na občerstvení do Sokolovny. Srdečně zveme všechny rodiče !

 

Zimní příprava začne tréninkem 3.1. v hale. Žádný turnaj není v plánu, v jednání jsou přátelské zápasy se družstvy I.ligy mladšího dorostu.

 

Přiložené fotky

nábor mládeže

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.5.

Husáková Vladimíra (21)

4.5.

Šídlo Jiří (18)

9.5.

Hendrych Martin (42)

13.5.

Opustil Tomáš (39)

16.5.

Rejnartová Anna (30)

18.5.

Myšák Jan (23)

21.5.

Hradiský Lukáš (16)

21.5.

Šírek Jaroslav (26)

24.5.

Chvalná Martina (29)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková